dmp bd35+onkyo 805 brak dts-hd

marcing3

Member
Witam

Mam pewien problem a mianowicie kupilem panasonica dmp-bd35 i podlaczylem do mojego onkyo 805 przez hdmi,podczas odtwarzania koncertu w dts hd master ampli odbiera tylko dts zwykly i nie wiem co jest grane ?

Aktualizowalem br do wersji 1,3 ale nie pomoglo podlaczylem innym kablem hdmi wer 1,3 to samo chyba ze trzeba w wersji 1,3 a lub b dodam ze moje onkyo posiada dekodery i powinien dekodowac dts hd po hdmi a w opcjach br nie ma czegos takiego jak beatstream

Prosze o jakies porady
 

marcing3

Member
No wlasnie sprawdzalem i jest napisane dts hd master wiec nie wiem co jest moze wina kabla hdmi i misi byc co najmniej wer.1.3a ?
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
W ustawieniach odtwarzacza w sekcji audio masz do wyboru opcję bitstream, do wyboru przy odpowiednim strumieniu audio DD, DTS HD itp.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Jest na 100% przed chwilą sprawdzałem i tak mam ustawione wejdź w setup a następnie wybierz opcję sound i później Digital Audio Output !!!!
Tam masz do wyboru bitstream lub LPCM.

Edit

a później....browarek i pełen relaks.... przy słuchaniu koncertu !!!
 
Ostatnia edycja:

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Tego amplitunera nie mam.

Ale co próbowałeś? Wszedłeś w te ustawienia i dalej nie masz Dźwięku DTS HD Master, czy nie masz tych ustawień w odtwarzaczu? Tak jak pisałem jest do wyboru opcja bitsream lub LPCM

Bo jeżeli ustawienia zmieniłeś / odnalazłeś je / i dalej nie działa to nie wiem co może być przyczyną a sprawdzić nie mogę bo jak pisałem nie mam takiego amplitunera...

Może to zdjęcie Ci pomoże...
 

Attachments

  • BD.jpg
    BD.jpg
    64,7 KB · Wyś: 206
Ostatnia edycja:

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Czy mówimy o tym samym odtwarzaczu Blu-Ray Panasonic BD35? jeżeli tak to musisz mieć te ustawienia!!!

Edit

Tak trzeba w nie "wejść" - wybierz opcję sound i później Digital Audio Output zatwierdź przyciskiem OK i tam masz do wyboru bitstream lub LPCM dla poszczególnych sygnałów tak jak na załączonym zdjęciu.
 
Ostatnia edycja:

mat74

Well-known member
Bez reklam
nie mam tego odtwarzacza ale dzieki zdjeciom marciniozo (pozdrawiam :)) - juz wiem co masz przestawione--
musisz wejsc w te ustawienia i w ustawieniu "secondary audio" czyli to na samym dole wlacz off- napewno masz "on" i dlatego przerabia ci DTS HD na zwykly DTS. bitstream masz ustawiony dobrze- inaczej amplituner pokazywalby ci LPCM
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Mat74 cały problem w tym, że kolega nie może znaleźć tych ustawień!!!

Mam nadzieję, że dzięki zdjęciu je odnajdzie i ustawi wszystko tak jak trzeba!:D

Pozdrawiam
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
jestem przekonany ze teraz napewno juz sobie poradzi,

mam tez cicha nadzieje ze napisze nam jaki to koncert i jakie wrazenia...:grin:
 

tomato10

New member
Mam pytanko do Marciniozo , próbowałeś podłaczyć net do bd-35 . Jaj uż kilka razy próbowałem i za każdym razem nie udało się . Mój net obsługuje DHCP i zgodnie z tym powinien ustanowić połączenie z automatu bez wpisywania ip.itd Niestety to nie działa ,trochę mnie to wkurza mam bd juz rok i nie mogę tego wykorzystać . Opisz jak sobie poradziłeś ? Dzięki
 
Do góry