Sony BDP S350 - nie działa BD-Live

borejek3

New member
Mam ten odtwarzacz podłączony do Internetu i wiem, że raczej jest ok gdyż po zakupie aktualizowałem po sieci soft i wszystko działało. Teraz mam kilka płyt z funkcją BD-Live, ale jak wejdę w tę opcje to dostaje komunikat, że mój sprzęt nie jest podłączony do sieci. O co chodzi?
 

borejek3

New member
Nie, nie połączałem Pendriva. Wiem, że z tyłu jest jakieś gniazdo. Czy jest to zwykłe gniazdo USB do którego mogę podłączyć każdego Pendrive? Jeśli tak to jaką najmniejszą pojemność musi mieć.
 

Riddick

New member
Raczej można podłączyć każdego pendrive'a chociaż ja podłączałem tylko jeden :)
Pojemność jest dowolna ale trzeba pamiętać, że właśnie na tego pendrive'a Twój S350 będzie wrzucał wszystko co Ty będziesz chciał zobaczyć w ramach BD-Live.
Zasada jest taka, że Ty nie oglądasz dodatków z internetu ale najpierw je ściągasz na pena a potem oglądasz.
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
bez zewnetrznej pamieci BD-Live nie bedzie chodzic - napewno nie w Sony ,w 550-tce daja od razu karte, w 350-tce pewnie zaoszczedzili....
 

wiatrak

Active member
Bez reklam
Jeśli dobrze pamiętam, to minimum pojemności wynosi 1GB. I ze względu na konstrukcję gniazda, zwykły pendrive chyba nie pasuje, musi być taki z płaską wtyczką, sama płytka drukowana, bez obudowy wtyku USB.
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
nie wiem jak z pendrivem (nigdy zadnego nie probowalem tam wcisnac ;)) ale co do wielkosci karty masz racje -min. 1GB
 

borejek3

New member
Czyli muszę zaopatrzyć się w pendrive 1GB bez tej metalowej obudowy. Mam dwa inne o pojemności 2GB i 8GB ale nie będę ich niszczył.
 

Riddick

New member
Zgadza się, wg instrukcji obsługi (w końcu tam zajrzałem ;) ) należy włożyć "pamięć zewnętrzną (pamięć flash USB o pojemności 1GB lub większej, taką jak Sony USM1GH) do gniazda EXT".
Pendrive Sony USM1GH to koszt jakieś 30PLN.
 

gufi

New member
Witam!
Dołączyłem dziś do posiadaczy BDP-s350. Mam w związku z tym pytanie o pamięć zewnętrzną- może ktoś mi napisze jaki to ma być rodzaj? Może jakiś link do aukcji z takim cudkiem. Szukałem ale nie mogę znaleźć. I drugie pytanie :czy wasze przednie panele świecą jakoś na niebiesko?( tak wygląda na zdjęciach, a mój jest czarny jak smoła). Dzięki za odpowiedź.
 

Riddick

New member
gufi napisał:
Witam!
Dołączyłem dziś do posiadaczy BDP-s350. Mam w związku z tym pytanie o pamięć zewnętrzną- może ktoś mi napisze jaki to ma być rodzaj? Może jakiś link do aukcji z takim cudkiem. Szukałem ale nie mogę znaleźć. I drugie pytanie :czy wasze przednie panele świecą jakoś na niebiesko?( tak wygląda na zdjęciach, a mój jest czarny jak smoła). Dzięki za odpowiedź.

1. pamięć - Sony USM1GH (poszukaj sobie na ceneo albo skąpcu) - jak pisałem wcześniej - 1GB koszt około 30PLN

2. Mój S350 jest też piękny - czarny :)
zdaje się, że niebieskie były S300
 
Do góry