filmy 3D szukam :(

XxKRATOSxX

New member
Dzień dobry jestem tu nowy i mam pytanie , ma ktoś linki do filmów 3D które trzeba oglądać w okularach?? jak ktoś ma to niech podrzuci bede wdzięczny :)

P.S mam już wyprawa na księżyc i noc żywych trupów
 

adam-ant

New member
3d?

A jakie to okulary? Bo też chętnie bym obejrzał noc żywych trupów, a w temacie jestem jeszcze zieleńszy :hmm:
 

XxKRATOSxX

New member
poligrafowe 3D (lewe szkiełko czerwone a prawe zielone )
poszukuje właśnie takich filmów lub bajek do tych okularów


HEELP!!!!!
 

adam-ant

New member
oj to nie...

Łudziłem się, że jedna z nowych technologii 3d (sony i nvidia) zdążyła się upowszechnić, a ja przespałem ten wzniosły (mam nadzieję) moment. Szkoda.
Czerwono-zielone okulary jak dla mnie sprawdzały się, jak byłem młody i mogłem obejrzeć zdjęcia dinozaurów w czasopiśmie w "3d" ;)
Taka technika za bardzo miesza w kolorystyce, żeby znaleźć amatorów (szczególnie na forum dla zapaleńców audio i video).
No chyba, że efekt trójwymiarowości byłby naprawdę powalający, ale z tego co wiem to póki co nie ma szału (podobno nawet w tych nowych okularach sony i nvidii nie może być na razie mowy o gorącym sziteksie).
Może podzieliłbyś się wrażeniami, bo przyznam, że mimo sceptycyzmu film o zombie w 3d zadziałał na moją wyobraźnię :D

Pozdro,
Adam

PS Zachęcam do dyskusji o technologiach obrazu 3d w ogóle (a w szczególe o okularkach od sony, bo noszę się z zamiarem nabycia PS3 8))
 

XxKRATOSxX

New member
Tak!!!

Popieram temat jest na topie i dobry . Technologie 3D to nowość i ciężko jest co kol wiek znaleźć w sieci. Ap ropo to już jest 5D efekty są wyśmienite . np . przy oglądaniu filmu z szybką jazdą będzie nam towarzyszył wiatr wiejący prosto w twarz :) to dopiero jest efekt . :D
 

P_M_

New member
A jednak cos jest

www_imdb.com/title/tt1179891/ (Ach te obostrzenia!)
My Bloody Valentine 3D - podobno robiony specjalnie pod 3D. Nie chce mi sie sprawdzac, bo to nie moj ulubiony gatunek.
 

P_M_

New member
Jednak sprawdzilem

P_M_ napisał:
www_imdb.com/title/tt1179891/ (Ach te obostrzenia!)
My Bloody Valentine 3D - podobno robiony specjalnie pod 3D. Nie chce mi sie sprawdzac, bo to nie moj ulubiony gatunek.
Glupawe, jak to horrory, ale 3D widac dobrze. Nawet w zwyklych scenach widac glebie.
Film jest na plycie dwuwarstwowej i sa obie wersje. Plyte maja moi znajomi. Jak cos, to moge ja bardziej obadac.

Z innych 3D powinny sie pokazac "fly me to the moon", "bolt", "coraline", ale to wszystko baje.
 
Do góry