Pomocy!! BD-P1400 padnięty to wgraniu nowego firmware

jumper3

New member
Witam Wszystkich,
bardzo proszę Was o pmoc,
podczas aktualizacji softu zabrali mi prąd. Odtwarzacz się włącza pokazuje niebieski screen samsung i nic się nie dzieje. Nie działa nawet eject zapala się na wyswietlaczu napis a nie otwiera szuflady. Jak można powrócić do porzedniego softu lub dokończyć wgrywanie nowego?

z góry dziękuję za pomoc
jumepr
 

franeek

New member
Pech straszny - warto kupić sobie jakis mały UPS lub pożyczyć by uniknać takich przypadków.
Oczywiście sprzęt mozna naprawić - serwis zaśpiewa sobie ok 150zł.
Dmowe sposoby równiez istnieją - ale to już elektronika , lutowanie , kabelki i kupa kombinacji niejasnych dla przeciętnego kowalskiego.


Niestety - raczej trzeba serwisować. Nic nie zaszkodzi - zły soft, niepoprawnie napisany itp ale jak już prądzik nas opuści - pozamiatane:(
 

jumper3

New member
no niestety, dokładnie w serwisie mi powiedzieli przez telefon ze 150pln - zdzieercy!! chcą wymienić eprom, słyszałem ze można go wyciągnąć i zaprogramować od początku (potrzebny programator). Znalazłem dzisiaj takiego człowieka, koszt o połowę mniejszy. Chyba mu musze zaufac ...
a co do ups-a to nie wiem jakich musiałby byc rozmiarów zeby poradził sobie z całym sprzętem...
dzieki za rade
 

franeek

New member
ale nie musi być to cały sprzęt - problem dotyczy tylko przeprogramowywywnego urządzenia. Softy są intuicyjne ograniczają się do włóz i wyciagnij płytke . Nie potrzeba całej masy sprzetu by to zrobić.
Trzeba człowiekowi zaufać - uf uf ;) Będzie dobrze
 

Gucio50

New member
Bez reklam
jumper3 napisał:
Znalazłem dzisiaj takiego człowieka, koszt o połowę mniejszy. Chyba mu musze zaufac ...
a co do ups-a to nie wiem jakich musiałby byc rozmiarów zeby poradził sobie z całym sprzętem...
dzieki za rade

75zł, to tanio.
Najwyżej potem jeszcze zapłacisz i za 225zł kupiłeś sobie lekcję.

Z tym UPS to przesada, prąd Ci nie padł tylko sam wyłączyłeś. :p :D :mrgreen:
 
Do góry