Dmp-bd55

biaand

New member
Witam
Jestem posiadaczem telewizora Panasonic 46PY80 i kina domowego Panasonic SC-PT860 , mam zamiar dokupic do tego zestawu odtwarzacz blu-ray Panasonic DMP-BD55.
Prosze o informacje czy kino bedzie dobrze dzialalo z tym odtwarzaczem.
Dziekuje i pozdrawiam
 

janusz

New member
Bez reklam
Wszystko będzie super, chociaż do takiego "jamniczka" jak Panasonic SC-PT860 nie wiem czy jest sene kupować bd55, chyba lepiej bd35. Co prawda nie będzie dźwięku HD, tylko DD, ale w jamniczku i tak nie będzie różnicy.
 

biaand

New member
To chyba bede musial sprzedac tego jamniczka, poniewaz zalezy mi na dzwieku hd .Ale z drugiej strony nie wiem czy jest sens bo mam maly pokoj troche ponad 20 metrow i czy jakies lepsze kino zda egzamin czy warto inwestowac w cos lepszego?
 

janusz

New member
Bez reklam
biaand napisał:
To chyba bede musial sprzedac tego jamniczka, poniewaz zalezy mi na dzwieku hd .Ale z drugiej strony nie wiem czy jest sens bo mam maly pokoj troche ponad 20 metrow i czy jakies lepsze kino zda egzamin czy warto inwestowac w cos lepszego?
Przepraszam, ale chyba źle mnie zrozumiałeś. Będziesz miał dźwięk HD, ale jakość z takiego sprzętu nie powinna się różnić od tej w DD. Dla większości osób i tak taki dźwięk jest super. Gdybyś kiedyś zdecydował się na zmianę to koniecznie na coś na drewnianymi kolumnami (nawet małymi).
 

biaand

New member
Jednak bede wymianial sprzet, nie chce za duzo wydawac mysle o Denonie AVR-1509 .Myslalem tez o AVR-1709 ale mysle ze zestaw 7.1 nie zda u mnie egzaminu, nie wiem jeszcze jakie glosniki kupic za rozsadna cene, oczywiscie drewniane.
Pozdrawiam
 
Do góry