DMP-BD60 i DMP-BD80

GOLUMN

Member
Witam wszystkich!W marcu Panasonic wypuszcza na rynek dwa nowe odtwarzacze blu-ray DMP-BD60 i DMP-BD80.Mam nadzieję że ten nowy wątek ujawni nam wszystkie ciekawostki,dane techniczne,testy,różnice pomiędzy nimi i poprzednimi modelami itd.:eek:k:
 

flipers

New member
Właśnie pojawiły się w jednym ze sklepów internetowych :D:

Panasonic DMP-BD60EG-K Blu-ray Disc Player 1999,00zł
Panasonic DMP-BD80EG-K Blu-ray Disc Player 2299,00zł

Dostępność od około 26 marca.
 

sharan1

Member
http://www.areadvd.de/hardware/2009/Samsung_Bluray_2009.shtml


Samsung hat die Preise der drei neuen Blu-ray Disc-Player bekannt gegeben, die in den nächsten Wochen in den Handel kommen. Die drei Player kosten wie folgt:
  • BD-P1600 – 279,00 EUR (März)
  • BD-P3600 – 399,00 EUR (April)
  • BD-P4610 – 449,00 EUR (April)
Alle Einzelheiten zu den Blu-ray Disc-Playern finden Sie in unserem umfangreichem Special
Ciekawa bedzie konfrontacja nowych panasów z samsungami :)
 

GOLUMN

Member
Bd80

Wstępne oceny zapowiadają ,że będzie to bardzo dobry produkt.Nie mogę się już doczekać jak pojawią się u nas.TH-42PY85 + DMP-BD80!!!!Będzie suuuper!:D
 

tondi

New member
Dzisiaj we Francji w sieci DARTY pokazały się obydwa modele:
DMP-BD60 299 €
DMP-BD80 399 €
Dla porównania DMP-BD35 kosztuje 254 €
 

janusz

New member
Bez reklam
Ceny rewelacyjne, oczywiście jak za nowość. BD80 kosztuje już tyle co poprzednik BD55, BD60 jest jeszcze sporo droższy od BD35, ale to kwestia tygodnii i będzie tańszy.
 

Tonio

New member
Idą świeta!!!

Witam!!! Narazie pojawiają się szczątkowe informacje na temat nowości w tych modelach.Wiadomo że będzie lansowany system Viera Cast czyli dostęp do TV internetowej oraz BD Live! W BD80 jest możliwość odłączenia toru Video jeśli chce się słuchać płyt audio.Posiada również dekoder DTS-HD MA.Wzorniczo też chude ale eleganckie!!!POzdrawiam!!!:eek:k:
 

Tonio

New member
Idą świeta i blu raye!

Czekam z niecierpliwością na opinie z użytkowania tych modeli.Fotki super...przydało by sie z ekranów pare fotek.Niepokoi mnie inna sprawa...Dlaczego z takim oporem w Polsce lansowany jest system blu???Byłem wczoraj w najwiekszej i okazuje sie jedynej wypożyczalni wideo w Zielonej Górze.Zapytałem własciciela jak chodzą filmy blu... tragedia.Na 130tysięcy ludzi jedyna wypożyczalnia.Wszystkiemu winne piractwo.Sam kiedys miałem taka wyp. wideo i z tego powodu musiałem zamknąć Więc jest pytanie ...Jeśli padnie ostatnia ???...to zkąd będe brał filmy na blu???Gdzie sens a logika???Wychodzą coraz nowsze modele,coraz bardziej zaawansowana tech....a z filmami jest tak krucho...Panowie..o co chodzi?Pozdrawiam!!!:hmm:
 
Do góry