panasonic bd35 (problem)

antistar

New member
witam
stalemn sie (nie?)szczesliwym posiadaczem owego napedu
zauwazylem kilka rzeczy :

odtwarzanie plikow divx na drd-r (think xtra)....pomniej wiecej godzinie poprawnego odtwarzania film sie wylacza, plyta wraca do menu z folderami
ustrojstwo to wystepilo juz na dwoch filmach


na plyvie dvd-r emtec obejrzany jeden film i "dobiegl" do konca

2. podczas sluchania plyt nagranych w dts 5.1 (np depeche mode ) w losowo wybranym fragmencie plyt nastepuje ok 1 sek przerwa (cisza), gdy sie wraca do tego fragmentu oczywiscie przerwy juz nie ma


spotkal sie ktos z podobnymi problemami .???
 

tomato10

New member
Ja własnie tez spotkałem sie z tym problemem jeśli chodzi o dvix , dokładnie dzieje się to samo . Nie zgłębiałem się za bardzo ale płytka była cdr . Wczesniej oglądałem bajke tez na cd tdk i wszystko było ok . Nie opglądam za duzo dvixów , więc miałem ten problem dwa razy . Muzy nie słucham z tego odtwarzacza to się nie wypowiadam .Trzeba przeprowadzić test płyt z nagranymi divixami..
 

tomato10

New member
Muszę dodac że ostatnio nagrywałem płytke dvd+r z dvixami i wszystko śmiga , filmy muszą mieź rozszerzenie avi lub dvix i napisy z taką sama nazwą co film . Pliki wrzucone na płyte bez folderów , napisy same się dopasowują. Nagrałem też film w nero dvd z rozsz. TS z plikami vob i coś tam jeszcze i smiga aż miło .
 
Do góry