Samsung BD-P1500-regiony

kantrusy

New member
Witam!
czytam jak to sie zachwycacie tym i owym ale mam pytanie co z odtwazaniem plytek BR za wody ? kupione u wuja sama pujda na [ Samsungu BD-P1500] , czy sie da to odblokowac?.
Druga sprawa mnie nurtuje po co kupowac BR do Dvixa ? mozna kupic Bellwooda za 180 zl, i smiga jak zloto nowy na gwarancji ja sam mam starego 301A juz 3 lata i czyta wsio! nawet gazety :))) zartowalem !. Uwazam ze glupota jest wydac kase po to by ogladac filmy w kiepskiej jakosci . Sorki sie rozgadalem a chodzi mi o
:krol: regiony w Samsung BD-P1500 ?

Dzieki za info!
 
Ostatnia edycja:

kantrusy

New member
Oki jak sie nie da to trudno a to co warte bo nie ma regionow [Manta BHD-01] albo taki [ Sharp Bd-hp20s] a ostatecznie co kupic co bezproblemowo czyta ameryke ?
 
Ostatnia edycja:

landr

Member
Wtam ,LG BH100 nie ma blokady regionalnej , koncert Dave Matthews & Tim Reynolds Live at Radio City BD wydane tylko w Ameryce odtworzył bez problemów.
 

Jussi

New member
Bez reklam
Regiony regionami. Jesli zalezy ci na tym akurat odtwarzaczu to zwroc uwage akurat czy filmy ktore cie interesuja maja w ogole blokade.

http://bluray.liesinc.net/

Pod tym linkiem sprawdzisz czy film jest Region Free czy nie. Wiekszosc filmow tylko straszy regionami, a mozna je odtwarzac na wszystkich playerach.

Pozdrawiam
 

kantrusy

New member
kantrusy napisał:
Oki jak sie nie da to trudno a to co warte bo nie ma regionow [Manta BHD-01] albo taki [ Sharp Bd-hp20s] a ostatecznie co kupic co bezproblemowo czyta ameryke ?

Ale dalej nie mam odpowiedzi na watek ?
 
Do góry