Panasonic DMP-BD10 - za ile warto?

Asmodeusz

New member
Zakupiłem projektor, ekran, teraz czas na BD.
Myślałem o Samsungu 1500, ktoś mi polecił Samsunga 2500. A potem znalazłem Panasonic'a za cenę przystępną bo 400zł (nie, nie jest kradziony:D, wystawka sklepowa i tyle..hm.. nie, podkreślę to - nie jest kradziony z wystawki sklepowej:D). Pytanie czy warto odłożyć ciut więcej i dozbierać do Sam. 1500 (a może do 2500) czy kupować BD10?

PS. Od razu się spytam - czy ktoś wie gdzie do niego dokupić pilota?:)
 

Gucio50

New member
Bez reklam
Asmodeusz napisał:
Zakupiłem projektor, ekran, teraz czas na BD.
Myślałem o Samsungu 1500, ktoś mi polecił Samsunga 2500. A potem znalazłem Panasonic'a za cenę przystępną bo 400zł (nie, nie jest kradziony:D, wystawka sklepowa i tyle..hm.. nie, podkreślę to - nie jest kradziony z wystawki sklepowej:D). Pytanie czy warto odłożyć ciut więcej i dozbierać do Sam. 1500 (a może do 2500) czy kupować BD10?

PS. Od razu się spytam - czy ktoś wie gdzie do niego dokupić pilota?:)

Kup Mantę za 570zł, dwa lata gwarancji i nówka odtwarzająca większość formatów, a nie przestarzały, używany rupieć z przed kilku lat, ujeżdżany w sklepie.
Jeszcze do tego bez pilota.
Nie warto. Jak masz 720zł to czeka na ciebie na www.skapiec.pl Sony 350

BD-35 Panasonic kupisz nowy za 830zł, choś ja uważam że Sony jest LEPSZE. Ale to kwestia indywidualnej opinii.


Kupujesz na kilka lat, a co nowe to nowe.
 
Ostatnia edycja:

marianin

New member
Cześć jeśli znasz się dobrze na komputerach to ten Panasonic może być dla Ciebie nie lada gratką - bo montowano w nim nie odtwarzacz BR a UWAGA
nagrywarkę BR! (nie wiem czy we wszystkich egzemplarzach). Trzeba to tylko umieć podłączyć do kompa i znaleźć odpowiednie oprogramowanie co pewnie nie jest łatwe.
 
Do góry