PROBLEM DTS MASTERS a HDMI 1.1 I CO Z WIZJA

rezzyr

New member
Witam jestetm tu nowy ale w sprzecie siedze juz długo.Mam problem tego typu i licze na pomoc . Posiadam 2 amplitunery AV .1-Harman kardon AV 745 hdmi chyba 1.1 i drugi HARMAN KARDON dpr2005r bez hdmi . i dpowiednio dvd itp . Ale do czego zmierzam - Ostanio przez moje rece przewinal sie SHARP BD21 , Podłaczyłem go na dwa sposoby .przez hdmi i optykiem. zauwazyłem.że przez optyk dzwiek został okrojony do 5.1-przez hdmi lepiej 7.1 dzwiek lpcm idzie tak jaki blu-ray go wupusci w lpcm.ALE po pierwsze dzwikeu DTS MASTERS po LPCM nie wypusci bo niema dekodera dts masters (choc słydszałem, że zeby możn było słuchac w dts masters to musi byc AV Z TYM DECODEREM I WEJSCIEM 1.3 HDMI. i druga sprawa że po podłaczeniu BD do HK avr 745 za pomoca kabla hdmi moge odtwarzac prwaie wszystkie dzwieki bez dts masters po lpcm, A CO MAM ZROBIC Z WIZJA .jak ja podlaczyc do lcd w BD jest tylko jedno wyjscie ktore podłaczone jest pod amplituner. dodam jeszcze ze moj amplituner podnosi jakosc do (skaluje ) do 720 p ,1080i i jak jak podlacze sygnał z BD -AMLITUNER-NA KONIEC LCD O MAM CZERWONY OBRAZ .Moge to zmienic degradujac obraz z odtwarzaczu BD do 576p.by go av zeskalował wyzej .opcji wyłacznia nie ma w av ,wyłaczenie skalera oznajmia degradacje wszystkiego do 576p.PRSZE O RADE jak odtwarzacz BD kupic zeby wysłał do HK AVR745 DS MASTER PO LPCM,I co zrobic by orzymac obraz na lcd 1080p za pomoca hdmi i jednoczesnie miec go podłaczone od amplitunera MAM UŻYC ROZGAŁEZNIKA SYGNAŁU?.zaznaczam ze bd sharp był tylko u mnie do testow.Pa analogu nie chce podlanczac , NA DZIEN DZISIEJSZY za cienka jakosc dekoderow w bry-ray disc,tylko po hdmi 1.1 czy 1.2

harman kardon avr 745 i hk dpr2005r lcd sharp 52xd1,samsung le46n87bd
 
Do góry