Taniej być już nie może - BR za 570zł

Gucio50

New member
Bez reklam
Ja mam Sony BD-S550, ale prosił mnie kolega abym mu "znalazł" bd-Player z możliwością DIVX
i tanie. Miało być jak pierścionek: duży, złoty, ciężki i tani. :confused:


No i znalazłem to.


http://www.manta.com.pl/product.php?lang=pl&kat=101&Item=0 :hmm:
Ja bym nie kupił, DIVX mi nie potrzebny, ale on się "podpalił",
ceną przedewszystkim. :p

Ciekawe jak z jakością i żywotnością. :( Gwarancja co prawda 2 lata, więc nie powinno się "bać" manty.


Odtwarzacz Blu-Ray MANTA BHD-01


Gwarancja: 24 miesiące gwarancji fabrycznej
Kod Producenta: BHD01
Odtwarzanie płyt Blu-ray: Tak
Odtwarzanie płyt DVD, DVD-R/RW, DVD+R/RW: Tak
Odtwarzanie DivX, XviD, WMA, MPEG4, MP3, JPEG: Tak
Odtwarzanie plików DivX i XviD z napisami: Tak
Odtwarzanie płyt CD, VCD, CD-R, CD-RW: Tak
Standard wideo: PAL/SECAM
Skanowanie progresywne (Progresive Scan): Tak
Dolby ProLogic II: Tak
Dolby ProLogic: Tak
Wyjście HDMI: Tak
Pilot: Na wyposażeniu
Port USB: Tak
Kolor: czarny
www: www.manta.com.pl
 
Ostatnia edycja:

Gucio50

New member
Bez reklam
:mrgreen: :p
premek111 napisał:
na allegro widzialem SAMSUNG BD-P1500 za 525 złoty

ale używany i po gwarancji :p


a ta manta to nówka z 2 letnią gwarancją.
Samsung 1500 ( miałęm więc wiem ) nie odtwarza niczego za wyjątkiem płyt BLU0Ray.
Ani AVCHD ani DivX

To na dzień dzisiejszy rupieć (śmieć), zawsze zresztą możesz go kupić jak uważasz że warto. :mrgreen:
 

premek111

Active member
Bez reklam
to fakt ze Manta 2 lata gwarancji i wszystkie opcje sa w porzadku
sam raczej bym nie kupil tego Samsunga ale podalem tylko jako przyklad taniej ceny
pozdrawiam
 

Gucio50

New member
Bez reklam
premek111 napisał:
to fakt ze Manta 2 lata gwarancji i wszystkie opcje sa w porzadku
sam raczej bym nie kupil tego Samsunga ale podalem tylko jako przyklad taniej ceny
pozdrawiam

No to 1500 na allegro jest jeszcze tańszy, za 509,99 ale ... ... :twisted:
 

pejotpe

New member
Bez reklam
Pytanie, czy mkv nie zostanie odebrane przez Sony z naruszenie umowy na format BD...

Co do kosztów - produkcja kompletnego bardzo budżetowego odtwarzacza BD nie przekracza kilkunastu $ za sztukę, na rynku europejskim (a polskim w szczególności) płacimy ponad 3 razy tyle (raczej więcej), co w Chinach za gotowy produkt. Przy transporcie morskim i zmniejszeniu "apetytu" pośredników (tudzież przycięcia "łańcuszka" pośredników) cena w przyszłym roku nie powinna przekroczyć 200PLN (za typowy "budżet"). Ceny za modele "topowe" (w ładnej aluminiowej obudowie, z mocniejszymi układami przetwarzającymi obraz - kto wie może wstawią tam CELLa?) pewnie będzie w okolicach 1000-3000PLN w zależności od marki i dodatków (przy czym te droższe modele raczej nie będą zawierać ułatwień do odtwarzania BD ripów - z wiadomych względów)...
 

mare37

Banned
jak zwykle dyskusja o pierdołach..a gucio to jak zwykle sie madrzy jakby wszystkie rozumy zjadl..czasem ten niej markowy sprzet lepiej sobie radzi jak cala masa sprzetu markowego..glupota jest kupowanie sprzetu tylko i wylacznie dla samej firmy
cale zycie kupowalem panasonica i tak sie zrazilem ze koniec..kupuje te sprzety ktore mi pasuja i w testach maja przyzwoite oceny
nawet jestem w stanie kupic mante, ktora sobie radzi z roznymi formatami
a sony coz to sony? widzialem jak odbiera bd na tv sony i player bd 350 w wypozyczalni..polowe tej jakosci co na moim zestawie
ale sa tez minusy..divixy w samsungu zrobili ale czasami potrafi wyswietlic not supported format..a byle manganvox czyta wsio jak leci

przede wszystkim nie szukac za wszelka cene tanich a szukac jakosciowo dobrych..przynajmniej w czyms bardzo dobrych..bo do divixow mozna sobie kupic jakas bryndze za grosze co czyta wszystko i po klopocie..stare dobre przyslowie mowi..co do wszystkiego to do du...szy ;)))) pozdro
 

pejotpe

New member
Bez reklam
mare37 napisał:
glupota jest kupowanie sprzetu tylko i wylacznie dla samej firmy
To prawda, chociaż tylko połowiczna. Zależy, czy producent dba o swoją markę, czy ją olewa. Tania marka nie oznacza od razu zła, chociaż najtańsze rzeczy jakością nie grzeszą (za to przy drogich minimum połowa to koszt "znaczka")...

mare37 napisał:
cale zycie kupowalem panasonica i tak sie zrazilem ze koniec..kupuje te sprzety ktore mi pasuja i w testach maja przyzwoite oceny
Rozsądne podejście. U mnie każdy "klocek" jest z innej parafii: kolumny od Dali, wzmacniacza i CD od NADa, BD od Sony a tv Samsunga. Kupiłem, bo prezentowały przyzwoity stosunek jakości i funkcjonalności do ceny.

mare37 napisał:
nawet jestem w stanie kupic mante, ktora sobie radzi z roznymi formatami
Hmm, ja nie. Jeszcze nie - o ile funkcjonalność jest OK, to jakość wykonania jeszcze nie bardzo i ta zawodność...


mare37 napisał:
a sony coz to sony?
Sony "jedzie" jeszcze na jakości sprzed 20 lat (kiedy ich sprzęt był prawie niezniszczalny). Obecnie robi taką samą budżetówkę, jak inne firmy, a pobiera za swój znaczek słone opłaty (np. PS3 nie słynie z niezawodności, a amplitunery do 2kPLN mocno odstają od tego co robi Onkyo, czy Yamaha)...

mare37 napisał:
przede wszystkim nie szukac za wszelka cene tanich a szukac jakosciowo dobrych..przynajmniej w czyms bardzo dobrych..bo do divixow mozna sobie kupic jakas bryndze za grosze co czyta wszystko i po klopocie..stare dobre przyslowie mowi..co do wszystkiego to do du...szy ;)))) pozdro
Dodam inne: "biednego nie stać na tanie rzeczy"...
Pzdr
 

kmarcin

New member
Divx

Gucio50 napisał:
Ja mam Sony BD-S550, ale prosił mnie kolega abym mu "znalazł" bd-Player z możliwością DIVX
i tanie. Miało być jak pierścionek: duży, złoty, ciężki i tani. :confused:


No i znalazłem to.


http://www.manta.com.pl/product.php?lang=pl&kat=101&Item=0 :hmm:
Ja bym nie kupił, DIVX mi nie potrzebny, ale on się "podpalił",
ceną przedewszystkim. :p

Ciekawe jak z jakością i żywotnością. :( Gwarancja co prawda 2 lata, więc nie powinno się "bać" manty.


Odtwarzacz Blu-Ray MANTA BHD-01


Gwarancja: 24 miesiące gwarancji fabrycznej
Kod Producenta: BHD01
Odtwarzanie płyt Blu-ray: Tak
Odtwarzanie płyt DVD, DVD-R/RW, DVD+R/RW: Tak
Odtwarzanie DivX, XviD, WMA, MPEG4, MP3, JPEG: Tak
Odtwarzanie plików DivX i XviD z napisami: Tak
Odtwarzanie płyt CD, VCD, CD-R, CD-RW: Tak
Standard wideo: PAL/SECAM
Skanowanie progresywne (Progresive Scan): Tak
Dolby ProLogic II: Tak
Dolby ProLogic: Tak
Wyjście HDMI: Tak
Pilot: Na wyposażeniu
Port USB: Tak
Kolor: czarny
www: www.manta.com.pl
Czy to jest sprawdzona informacja, że ten odtwarzacz "radzi" sobie z formatem Divx/Xvid? Producent na swojej stronie www dziwnie milczy na ten temat...
 

kantrusy

New member
Manta Bhd-01

Gucio50 napisał:
Ja mam Sony BD-S550, ale prosił mnie kolega abym mu "znalazł" bd-Player z możliwością DIVX
i tanie. Miało być jak pierścionek: duży, złoty, ciężki i tani. :confused:


No i znalazłem to.

Ciekawe jak z jakością i żywotnością. :( Gwarancja co prawda 2 lata, więc nie powinno się "bać" manty.


Odtwarzacz Blu-Ray MANTA BHD-01

Witam !
a cos wiecej o tej mancie wiadomo?? jak sie sprawuje co na to urzytkownik ? ale pewnie z kamery nie poczyta ?
 
Do góry