Blu-ray -pytanie.

Mefi23

New member
Witam.

Chciałbym kupić blu-ray.Nie wiem jaki wybrać ,zbyt dużo tego na rynku.
Różnią się czymś odtwarzacze ,które kosztują 500 zł ,a 1000zł??
Mam na wydanie około 500-700zł.Mój telewizor to Samsung LE32A756 full HD.
 

jaroslawp

New member
Dokładając trochę do tych 700 kupisz Sony 350.
A czym się rożnią? Poświęć trochę czasu na opisy rozwiązań technicznych i testów w sieci.
Znajdziesz sporo o Sony 350, 550, Panasonic BD35 i BD55, Samsung 1400, 1500, 2500.
 

Mefi23

New member
Właśnie czytałem test na temat Samsunga 1500.Dosyć dobrze wypadł.
Tylko nie wiem jakiej firmie się przyglądnąć może lepiej ,aby cały zestaw był z Samsunga? Jeżeli już telewizor posiadam tej firmy.

Patrze również na Sony 350 i 550.Już na forum był maglowany temat tych dwóch playerów.Ludzie polecali 350.Co sądzicie teraz o tym sprzęcie?
 
Ostatnia edycja:

lyskam

Klub HDTV.com.pl
vip
Troche maly tv do cieszenia sie jakoscia FullHD w pelnym wymiarze.
Ale do rzeczy: Samsung ma naprawde dobra oferte odtwarzaczy BluRay.
To co go wyroznia z konkurencji to zastosowany uklad graficzny - odtwarzanie BlueRay Video bez zarzutu - poza tym bardzo fajny i wydajny scaler graficzny (interp.do 1080p zwyklego materialu dvd). Na minusy mozna zaliczyc szybkosc pracy - zwlaszcza chodzi tutaj o uruchomienie urzadzenia. Ale za te pieniadze - to bardzo dobry zakup. Osobiscie mam wersje 1400 i satysfakcja jest.
 

Ares78

New member
Mefi23 napisał:
Właśnie czytałem test na temat Samsunga 1500.Dosyć dobrze wypadł.
Tylko nie wiem jakiej firmie się przyglądnąć może lepiej ,aby cały zestaw był z Samsunga? Jeżeli już telewizor posiadam tej firmy.

Patrze również na Sony 350 i 550.Już na forum był maglowany temat tych dwóch playerów.Ludzie polecali 350.Co sądzicie teraz o tym sprzęcie?
Hmm s350 mogłem trochę pobawić się u kumpla i co można powiedzieć, płyty ładują się bardzo porównywalnie z normalnym odtwarzaczem DVD, a tu już plus no i cena (w granicach o ile dobrze pamiętam 800zł). Tutaj masz takie zestawienie obu http://www.sony.pl/product/CompareP...ntype=Product&models=BDP-S550&models=BDP-S350
Takie najistotniejsze różnice to s550 posiada dekoder DTS i wyjście 7.1
 
Do góry