Odtwarzacz Blu-ray Onkyo DV-BD606

BD

Member
Bez reklam
Witam spolecznosc HDTV ,mam pytanie- posiadam odtwarzacz Blu-ray Onkyo DV-BD606 i przy odtwarzaniu plyt DVD czy to orginalnych czy nagranych slychac ciche cykanie lasera ,przy odtwarzaniu plyt bluray jest cisza lasera wogole nie slychac .Czy to jest objaw normalny i tak ma byc (slyszalny laser przy odczycie plyt DVD) czy mam sie niepokoic ,ze cos nie jest w porządku .Dziekuje za pomoc ,pozdrawiam.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
jarkuby napisał:
Witam spolecznosc HDTV ,mam pytanie- posiadam odtwarzacz Blu-ray Onkyo DV-BD606 i przy odtwarzaniu plyt DVD czy to orginalnych czy nagranych slychac ciche cykanie lasera ,przy odtwarzaniu plyt bluray jest cisza lasera wogole nie slychac .Czy to jest objaw normalny i tak ma byc (slyszalny laser przy odczycie plyt DVD) czy mam sie niepokoic ,ze cos nie jest w porządku .Dziekuje za pomoc ,pozdrawiam.

Witam Cię kolego napisz jak generalnie Tobie ten odtwarzacz się sprawuje obraz jaki jest przy skaloweaniu z dvd do 1080 P i jaki jest obraz przy oglądniu płyt bluray? I czy dalej masz ten problem przy oglądaniu plyt DVD że słyszysz jak laser pracuje - na mój gust nie powinno być to aż tak bardzo słyszalne. Pozdrawiam.
lolek
 

BD

Member
Bez reklam
Ogolnie polecam ,obraz czy to przy skaloweaniu z DVD do 1080P czy odtwarzaniu filmow bluray jest wysmienity na Sharp-ie 46xl2e. Kolejny argument przemawiajacy za tym odtwarzaczem to bezproblemowy odczyt kopi filmow nagranych na nosniku BD-R Omega akurat taka plyta posluzylem sie do testow .Sprawdze jeszcze odczyt BD-RE o czym wspominalem w innym watku i napisze kilka slow. Zdecydowalem sie na niego ,powod byl prozaiczny ,posiadam amplituner Onkyo 606 i lubie jak cos wizualnie wspolgra .Oczywiscie tez jest minus cena ,ktora powina byc nizsza o jakies 500 zl i bylaby bajka ...........
 

BD

Member
Bez reklam
Plyta wielokrotnego zapisu BD-RE nagrana z sukcesem (kopia bezpieczenstwa filmu bluray), odtwarzacz Onkyo bez zadnych problemow ja odtwarza .Coraz bardziej jestem zadowolony z tego modelu i oczywiscie polecam go tym co zastanawiali sie nad zakupem Onkyo BD-606 :) ...........
 

rafaellll

New member
witam a miałeś może jakieś problemy z załączeniem wyłączaniem BD606? Chodzi ci oto czy onkyo bo też je posiadam po włożeniu płyty od razu przechodzi do memu głównego płytki czy występuje długi okres załączenia tak około 40 s
 
Do góry