Problem z Samsung BD-P1400

ReXXeR

New member
Witam jestem posiadaczem takiego odtwarzacza jak w temacie mam z nim dwa problemy. Nie działa mi wyjście cyfrowe dzwieku ani coax ani optyczne. A drugi to taki ze nie moge odtworzyc filmu Ścigani wchodzi do menu moge ogladac dodadki ale samego filmu juz niestety nie. Czy ktoś wie co może byc tego przyczyna co do filmu to podejrzewam ze moze trzeba by było wgrać nowe oprogramowanie ale nie wiem gdzie takie znalesc a nie mam możliwości podłączenia odtwarzacza do internetu. A jeśli chodzi o dzwięk to nie mam pojęcia dlaczego nie działa. Ustawiłem wszystko tak jak w instrukcji.
 

Gucio50

New member
Bez reklam
ReXXeR napisał:
... ... nie działa mi wyjście cyfrowe dzwieku ani coax ani optyczne. A drugi to taki ze nie moge odtworzyc filmu Ścigani wchodzi do menu ... ...

1. Nowy, czy kupiony używany,
2. Czy na gwarancji, jezeli tak to znieś do serwisu
jeżeli nie to też :p

3. Internet jest Ci niepotrzebny, idź do kolegi lub kafejki internetowej, zapisz firmware na CD i "zaaplikuj go", nie oczekuj cudu, uszkodzenie jest napewno innej natury i aktualizacja softu nic Ci nie da . :(

Ja bym nic nie wgrywał, tylko oddał do serwisu aby zrobili co trzeba.
 
Ostatnia edycja:

ReXXeR

New member
odtwarzacz był przywieziony z anglii i jako tako nie mam gwarancji na niego a tam nie miałem jak sprawdzić wyjść cyfrowych dzwięku
 

ReXXeR

New member
po wgraniu najnowszego oprogramowania film Ścigani działa jak z dzwiękiem jeszcze nie wiem nie podłanczałem w wekend sprawdze ale pewnie to jakies mechaniczne uszkodzenie :/
a mam jeszcze pytanie jak zrobic aby film nagrany na dvd w formacie 4:3 był wyświetlany na całym ekranie bez czarnych pasków po bokach telewizora zmieniałem ustawienia w menu i nic nie pomagało odtwarzacz podłączony jest przez kabel hdmi
 

zibi_wl

New member
ReXXeR napisał:
Witam jestem posiadaczem takiego odtwarzacza jak w temacie mam z nim dwa problemy. Nie działa mi wyjście cyfrowe dzwieku ani coax ani optyczne. A drugi to taki ze nie moge odtworzyc filmu Ścigani wchodzi do menu moge ogladac dodadki ale samego filmu juz niestety nie. Czy ktoś wie co może byc tego przyczyna co do filmu to podejrzewam ze moze trzeba by było wgrać nowe oprogramowanie ale nie wiem gdzie takie znalesc a nie mam możliwości podłączenia odtwarzacza do internetu. A jeśli chodzi o dzwięk to nie mam pojęcia dlaczego nie działa. Ustawiłem wszystko tak jak w instrukcji.

Witam, ściągnij nowe oprogramowanie, miałem ten sam problem z filmem Mamma Mia, po aktualizacji oprogramowania śmiga jak należy. Pozdrawiam
 
Do góry