Zz Top Live From Texas

darok

New member
Ja ze swojej strony polecam ten właśnie koncert jakość obrazu bardzo dobra choćiaż tylko1080i to jest to dla mnie jeden z najlepszych jakościowo pod względem obrazu koncert a mam ich sporo bardzo dobra gra świateł podczas koncertu nie tak ja na koncercie Dawida gilmoura gdzie koncert obrazowo jest lipny,na tym koncercie jest barrdzo dobrze więc można pogodzić klimat świateł itd.Bardzo dobra praca kamer dużo zbliżeń tak że można liczyć włosy na brodach panów.co do dzwięku też jest dobrze mamy lpcm stereo,dolby digital 5,1 i dts hd master audio szczerze polecam wszyskim kto oczywiście preferuje taki rodzaj muzyki za koncert zapłaciłem w empiku 83zł warto;).Dodam jeszcze co do koncertów moim zdaniem najlepszy jeszce pod wzgledęm obrazu to Within Temptation black symphony koncert nagrywano 17 kamerami hd,co do najgorzej nagranych to ac/dc live donington i wspomniany gilmour.

 

mat74

Well-known member
Bez reklam
lubie ten rodzaj muzyki i bardzo lubie "dziadkow ZZ" - posiadam ten koncert w DVD ale ma zamiar kupic go na BD,dlatego tez chcialbym cie o cos spytac-mianowicie- w czasie odsluchiwania odnioslem takie wrazenie jakby bylo "troche za duzo talerzy"- wiesz o co mi chodzi troche jakby perkusista gral wiecej na talerzach zapominajac o bebnach.wiem ze oni tak nie graja-bo nie jest to ich pierwsze koncertowe wykonanie ktore widzialem i slyszalem- wiec nabralem przekonania ze raczej jest to moze jakis blad dzwiekowca od zapisu na DVD-(nie wiem nie znam sie na tym na tyle).powiedz czy na plycie BD tez jest taki efekt? a moze miales okazje slyszec wersje DVD i masz mozliwosc porownac? bylbym wdzieczny
 
Do góry