jaki blu ray do 1000 PLN czytajacy wszystkie plyty i mp3

Kamyk79

New member
Witam!

3 pytania w jednym

1) Prosze doradzcie mi jaki blu ray kupic w cenie do 1000 PLN ktory poza blu rayami odtwarza wszystkie rodzaje plyt - DVD R(+/-), DVD DL (+/-), CD (+/-), CD RW (+/-).
Chodzi mi o to, aby odtwarzal tez divix - z polskimi znakami oraz odtwarzal pliki mp3 wypalone na powyzszych plytkach. Nie musi miec portu USB.

2) Mam oryginalne oprogramowanie Pinnacle 12 Ultimate i zauwazylem, ze po wypaleniu plyty poprzez program Pinnacle 12 Ultimate jakakolwiek plyta blu ray (BD-R czy BD-RE) jest niewidoczna na kompie. Zauwazylem, ze jak wloze te plyte do odtwarzacza stacjonarnego blu ray to ona dziala cacy.
Czy tak samo bedzie sie zachowywala ta prezentacja multimedialna wypalona przez Pinnacle na kazdym stacjonarnym odtwarzaczu Blu ray

3) Prosze pomozcie mi doradzic jak powinienem taki przez Was polecony blu ray podlaczyc do amplitunera Pioneer VSX 516? Czy video powinienem podlaczyc po kablu HDMI z TV a dzwiek z odtwarzacza blu ray po kablu COAX czy OPT?

Naczytalem sie wielu opini i nie moge znalezc takiego ktory spelnilby moje oczekiwania

PROSZE POMOZCIE
Pozdrawiam
 
Do góry