Nowy sprzęt do domu - pytanie o konfigurację

cegluka

New member
Witam, mam zamiar zakupić: sonego 350, ampli Denon AVR 1306 i głośniki: JBL SCS 178. Cena około 2600 za nowe komponenty. Czy to jest dobra konfiguracja sprzętowa i cenowa? Proszę o podpowiedź? Sprzęt ma grać w bloku i nie jestem audiofilem;-) Telewizor Sony Bravia - KDL-40L4000. Dzięki.
 

mobor

Banned
zrozum ze technologia bluray ma okreslone wymagania.
HD to obraz i dzwiek - jezeli chcesz delektowac sie dzwiekime- niestety ale musisz zainwestowac ciut wiecej. Nie mowie o audiofiliźmie ale rzeczywistej przyjemnosci obcowania z technologią. Kupujac byleco - po prostu nie wykorzystasz mocy zakletej w płytach bluray za ktorą bedziesz i tak w koncu płacił - ale nie usłyszysz. To tak jakbys kupił sobie FerreroRocher ale mógłbys tylko patrzeć na to przez szybę :)
 

DZ_R

New member
Podsumowując: albo wydajesz 3000zł na amplituner + 3000zł na kolumny i delektujesz się dźwiękiem HD, albo podłączasz odtwarzacz bezpośrednio to telewizora i masz prawie tak samo dobry dźwięk i 6000zł w kieszeni więcej...
 

mare37

Banned
"prawie" robi rożnice hahaha


DZ_R napisał:
Podsumowując: albo wydajesz 3000zł na amplituner + 3000zł na kolumny i delektujesz się dźwiękiem HD, albo podłączasz odtwarzacz bezpośrednio to telewizora i masz prawie tak samo dobry dźwięk i 6000zł w kieszeni więcej...
 

cegluka

New member
mobor napisał:
zrozum ze technologia bluray ma okreslone wymagania.
HD to obraz i dzwiek - jezeli chcesz delektowac sie dzwiekime- niestety ale musisz zainwestowac ciut wiecej. Nie mowie o audiofiliźmie ale rzeczywistej przyjemnosci obcowania z technologią. Kupujac byleco - po prostu nie wykorzystasz mocy zakletej w płytach bluray za ktorą bedziesz i tak w koncu płacił - ale nie usłyszysz. To tak jakbys kupił sobie FerreroRocher ale mógłbys tylko patrzeć na to przez szybę :)

No to sie juz nacieszyłem... Chyba jeszcze dozbieram;-(
 

mobor

Banned
Nie rozpaczaj. BluRay'a możesz smiało kupować. To dobry wybór pod amplituner z dekoderami ! Z czasem dokupisz tylko amp i kolumny
 
Do góry