Samsung BD-P1500 pomoc

Czesław

New member
Witam

Mam okazje kupić odtwarzacz Samsung BD-P1500 i mam kilka pytań.Pierwsza sprawa jak jest z odtwarzaniem plikow mp3,czytałem że odtwarza,dzisiaj jednak poszedłem do sklepu ze swoją płytką,wrzucam ze sprzedawcą i ... nic.Powiedział że to może wina softu,idziemy do komputera - nowy soft w wersji 2.3 dostępny,więć ściągamy,szybka aktualizacja i niestety dalej nic.Będe wdzięczny też za informacje czy ten odtwarzacz czyta divx czy to też tylko plotka.Z góry bardzo dziękuje i pozdrawiam.
Maciek
 

mare37

Banned
a nie lepiej poczytac w specyfikacji na stronie producenta?? zamiast eksperymentowac i pytac na forach
moj czyta bezblednie divixy ..mp3 i jpg nie czyta wiec watpie czy model wczesniejszy to bedzie robil
moim zdaniem nie warto kupowac modeli nizej niz 2500 ale o mp3 nalezy zapomniec

pozdr
 

Czesław

New member
Rozumiem i dziękuje.Mam możliwość kupna tego odtwarzacza w cenie 590 zł,prosze jeszcze o opinie czy po prostu warto.Zależy mi zwłaszcza na jakości obrazu - telewizor to Samsung 32A551 FullHd.Z góry bardzo dziękuje.
 

mare37

Banned
nie warto..lepiej kupic 2500 z HQV
TUTAJ masz oceny w niemieckich gazetach..wszedzie ma bardzo dobre opinie a ja go uzywam i jest pierwsza klasa jesli chodzi o obraz
 
Ostatnia edycja:

Czesław

New member
Dziękuje za odpowiedzi.Ja wiem że model 2500 jest lepszy ale czy różnica zwłaszcza w obrazie z płyt Blu-Ray jest aż tak duża?Kolejna sprawa to cena,mam do wydania maksymalnie 700 zł,a niestety model 2500 raczej nie kupie w tej cenie,chyba że polecasz jakiś inny odtwarzacz??
 
Do góry