bluray oppo

DZ_R

New member
Ale on brzydki na zdjęciach z tych linków... A na zdjęciach na stronie producenta wygląda zupełnie przyzwoicie:

http://www.oppodigital.com/blu-ray-bdp-83/


Ostatnie informacje od Oppo na temat tego odtwarzacza z 11 grudnia są takie:

One of the major design goals for the BDP-83 is to deliver first-class video quality for both Blu-ray and DVD. We based and expanded upon our top-of-the-line DV-983H up-converting DVD player and fully utilize the unparalleled performance of the VRS by Anchor Bay video processing solution. You can expect all the high-end video features including Source Direct for DVD and Blu-ray, high definition HDMI scaling, Edge and Detail Enhancement options, and 1080p24Hz output for both Blu-ray and DVD.

We did not stop at just video performance. We further refined the audio stage, including the addition of discrete stereo outputs and increasing the power and efficiency of the power supply. For SACD playback, the BDP-83 supports direct DSD over HDMI and DSD-to-analog without any PCM conversion, a very unique feature.

With the BDP-83, we intend to release a full-featured universal Blu-ray Disc player that supports BD Profile 2.0 (BD-Live), DVD, SACD, DVD-Audio, Dolby TrueHD, and DTS-HD Master Audio. As of this writing, the BDP-83 supports BD Profile 1.1 (BONUSVIEW), DVD-Video, SACD, and bitstreaming of Dolby TrueHD and DTS-HD Master Audio. Progress is being made on a daily basis as our engineers work diligently around the clock to further enable DVD-Audio, Dolby TrueHD and DTS-HD Master Audio onboard decoding, and BD Profile 2.0.

The BDP-83 is currently undergoing an extensive and thorough Beta Test Program. We greatly appreciate all the feedback from our beta testers, as without their hard work and extraordinary attention to detail, the BDP-83 would not be the high quality product that our customers have come to expect from us.

As many of our customers eagerly anticipate the release of the BDP83, we are contemplating a "BDP-83 Early Adoption Program" in late December or early January. This program will make available a limited number of units so you can purchase and experience the current implementation of the BDP-83's feature set, with the ability to download firmware as new features become available. The estimated price for the BDP-83 is around $499 to $599.
 
Ostatnia edycja:

dario135

New member
mam jeszcze tako pytanko ktore powinienem zadac na poczatku co ogolnie powiecie o tej firmie oppo, jaka jakoscia sprzetu sie ona charakteryzuje
w porownaniu np z sony, panasem itp,
 

mean-machine

New member
Odtwarzacze DVD firmy Oppo biją wszystkie popularne odtwarzacze, gdybyś chciał oglądać filmy w podobnej jakości musiałbyś zainwestować w wideofilską serię innych producentów. Osobiście posiadam DV-983H i choć nie jest piękny to obraz i dźwięk jest po prostu fenomenalny. Sam czekam na tego playerka, bo za cenę, którą proponują będzie to istna okazja (oczywiście jeśli będzie tak dobry jak ich odtwarzacze dvd).
 

DZ_R

New member
O rany, nie umiecie czytać po angielsku?
W tej mojej 'wklejce' jest napisane że cena będzie 500-600$ - to są oficjalne informacje z firmy Oppo, które wysyłają do użytkowników zainteresowanych tym odtwarzaczem.
Odtwarzacz będzie rozwinięciem odtwarzacza DVD 983H, czyli też będzie miał VRS od Anchor Bay Technology, który to układ będzie przetwarzał obraz zarówno z DVD jak i BluRay. Z innych ciekawostek, to tryb 24p będzie dostępny nie tylko dla płytek BluRay ale DVD też.
 

dario135

New member
no to widze ze szykuje nam sie niezly kasek, warty zainteresowania i warty wydania paru zlotych, ciekawe kiedy fizycznie bedzie dostepny mieszkam na wyspach moze tutaj jakos szybciej bedzie dostepny juz nie moge sie doczekac jakis pierwszych opiini i komentarzy
 
Ostatnia edycja:

matee

New member
OPPO nie sprzedaje już najwyższego dvd 983.
Na stronie jest informacja "To be replaced with or upcoming OPPO BDP-83 Blu-ray Player"
 

matee

New member
Ha! W USA już można zamawiać. Realizacja zamówień od 1-3 lipca !!!
Swoją drogą Oppo to prawdziwi mistrzowie budowania emocji :D
 

macek

New member
Bez reklam
widze Sharan ze szukasz czegos ciekawego,tez czekam na oppo, w USA juz jest czekamy na europejska premiere. Mialem juz kupowac pionka-91 ale sie jeszcze wstrzymalem czekam na oppo;)
 

squad05

New member
czy dystrybutorzy od nas z forum już coś słyszeli o nowym oppo??
jakaś przyblizona cena w Polsce?? kiedy będzie dostępny??
 

wiatrak

Active member
Bez reklam
Jak na razie, to dystrybucji na świat za bardzo nie ma, a bezpośrednio z USA wysyłają tylko do kilku krajów:
Screen_1.jpg

Poza tym, wątpię aby u nas ktoś wchodził w dystrybucję urządzenia tylko na region A/1; mam nadzieję że tylko na razie na region USA... ;)
 

squad05

New member
heh,
ciekawi mnie dlaczego wysyłają do Izraela?? co on ma wspólnego z regionem A??
Ja tez mam nadzieje ze tylko na razie jest na A, bo podoba mi się to urządzenie :)
 
Do góry