Kompania Braci - Bluray

Forest89

Active member
Bez reklam
Witam. Czy serial Kompania Braci na Bluray jest już oficjalnie w naszym kraju do kupienia czy to co jest to jest sprowadzane z zagranicy? Na Allegro widziałem kilka sztuk, ale wszystkie były bez polskiego tłumaczenia. Jak jest z tym filmem?
 

YouNiq

New member
Ostatnio pytałem o to w Empiku w Gdańsku i powiedzieli mi że być może niedlugo będą sprowadzać. narazie nie ma nawet opcji zamówienia
 

Forest89

Active member
Bez reklam
A więc narazie jeszcze nie ma wersji na nasz region - brak napisów. Trzeba czekać bo pozycja do kolekcji jest obowiązkowa. Jakość BD piorunująca podobno - taką reckę czytałem ;)
 

v80trek

New member
To ja może trochę odświeże temat, bo akurat zastanawiam się czy kupić ten film/serial.
Może ktoś coś napisać ogólnie o filmie oraz o jakości obrazu i dźwięku ?
 

Dztka

New member
No a wersje z allegro z polskimi napisami to co przepraszam?

no i cena pewnie bedzie tak kosmiczna jak poczatkowo za DVD w sEMPIKu
ja pakiet DVD z napisami z irlandi kupilem za 80 zeta, a nie za 270 jak ci zlodzieje sobie chcieli.
 

MMrozo

New member
Widziałem w Saturnie i nawet chciałem kupić (chyba 330zł) ale bez polskiej wersji tzn. bez lektora i napisów więc na razie sobie darowałem. Na obwolucie było po polsku, więc może nie będzie innej wersji :(
 

dread

New member
Bez reklam
Nie ma polskiej wersji i nie zanosi się żeby takowa kiedykolwiek była.

I nie dajcie się naciągać - na hmv.com jest metalbox (6 płyt) za 23 funty, razem z wysyłką do Polski wychodzi niecałe 120zł.
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
TAK !!!! - bo tu juz jest kur.. zlodziejstwo ,zeby ten sam wyrob ,w dodatku niedydekowany na polski rynek (brak polskiej wersji) sprzedawac 3x drozej !!! i to nie na targowisku tylko w sklepach sieciowej firmy !
jawne szukanie frajerow !
 
Do góry