Rush - Snakes and Arrowss

tomtom100

New member
Witam.
Polecam ten koncert obraz jak i dzwięk rewelacja. Zakupiłem dzisiaj w MM CH King Cros w Poznaniu za 79 zl. Cenna rewelacyjna no i moja ukochana kapela. Materiał zarejstrowany przy pomocy 21 kamer HD tak podaje wydawca.
Pozdrawiam Tomek

Przeliterowałem tytuł koncertu w temacie postu, tytuł koncertu to "Snakes And Arrows"
 
Ostatnia edycja:

Slasen

New member
tomtom100 napisał:
Witam.
Polecam ten koncert obraz jak i dzwięk rewelacja."
No to się postarali bo zwykłego DVD nie polecam obraz jako taki a dźwięk cienki (chyba najbardziej soczysty na 3 DVD). A kapela faktycznie w wysokiej formie.
pzdr.S
 

Slasen

New member
Henryk55 napisał:
Czy ten koncert jest lepszy od R-30?
Nie znam lub nie kojarzę :(
Natomiast widziałem też ten koncert w wersji "błękitnej" lepszy dźwięk no i oczywiście obraz chociaż nie wiedzieć czemu tylko 1080i.
A sam Rush gra świetnie :eek:k: chętnie zobaczyłbym ich na żywca :)
 

Henryk55

New member
R-30 to koncert z Frankfurtu z 2004r (grupa obchodziła wtedy 30-lecie działalności). Mam go na DVD i polecam! Co prawda rejestrowało go "tylko" 14 kamer ale od strony technicznej i muzycznej jest wyśmienity (no może trochę za krótki). Do tej pory uważałem go za najlepsze video Rush bo "snakes and arrows" jeszcze nie widziałem.
Pozdrawiam wszystkich fanów Rush
 

Slasen

New member
Mrówea_Natrenta napisał:
Moja ocena - R30 zdecydowanie miodność dzwięków większa. Nie wiedzieć dlaczego, bardziej rockowo...
Jednak chyba R-30 jest tylko stereo natomiast Snakes&Arrows jest w DTS i przestrzennie u mnie gra całkiem dobrze (lepiej niż wersja DVD) ;)
 
Do góry