Sharp Bd-hp21s

tomnovac

New member
przejrzałem wszystkie fora i jakoś nikt nie bardzo chce się wypowiadać na temat Sharpa :confused: , a ze względu na posiadanie tv Sharpa hd1e sam jestem tym odtwarzaczem zainteresowany. Jakbyś miał jakieś opinie na temat tego produku lub ktokolwiek by je miał, z chęcią poczytam.
 

rezzyr

New member
testowałem takowy odwrzacz SHARP BD21S
Wg mnie jest to bardzo dobry odtwarzacz,obraz 1080p ok,skaluje zwykły obraz do 1080p.dzwięk tez ok .praca cicha.wyglad ok.
za te pieniadze to napewno bardzo dobry wybor
moze spokojnie konkurowac z samsungiem bd1400-1500,panasonikiem bd35 i sony 35. kwestia gustu
 

areckis69

Member
witam, miałem go przez 2 dni w domu i oddałem, według mnie to nieporozumienie, podłączony był z 37x20e i strasznie mulił i do tego prblemy z czytaniem płyt, nie wiem może on sam z siebie wybiera która płyte przeczyta a która nie, lepszy model był o oczko niżej czyli bd-hp20s.
Pozdrawiam
 

Gucio50

New member
Bez reklam
jaroslawp napisał:
Czy Ktoś z Koleżeństwa miał już jakąś styczność z tym nowym produktem Sharp'a?
Może jakieś opinie?


Sharp, po przygodzie z HD DVD, próbuje dogonić konkurencję i dlatego stworzył/sprokurował tego śmiecia.

Dlaczego tak piszę.
-Wszyscy producenci BLU-Ray Playerów wiedzą, że ich klienci mają też kamery. Te kamery produkują pliki AVCHD. Jak kupisz tego Sharp-a to będziesz miał kłopoty.
- Nie ma podłączenia do ethernet a więc nie wspiera BD-Live,
- Nie obsługuje dźwięku Master Audio HD, nawet jako bit streeam,
-nie czyta kart pamięci, tak jak np Panasonic. to tylko na początek.

Jeden zkolegów (rezzyr), parę postów wcześniej, pisze że obojetnie czy Panas czy on, no nie całkiem. Panas ma to wszystko, a on nie. Nawet Manta ma.

Pewnie że umie odtworzyć film na BR i to wszystko.
Jest to prosty "budżetowy" Blu-Ray Player, niestety nie tani i tyle IMHO.


Dlaczego od razu nie kupisz Toshiby :p, jak już to już :confused:



Dołóz 200zł i kup Sony S350 albo 300 i kup Panasonica.
Nie jest to Denon czy H/K ale nie jest to też Sharp ... ... ...



Zresztą zobacz tutaj
http://www.marketmedia.pl/?lang=pl&action=sklep&idm=1&ids=3&idsa=11141&partner=skapiec, ON NIE UMIE NIC.
 
Ostatnia edycja:

z3

New member
Bez reklam
Może mnie oświecisz i napiszesz co ma wspólnego sharp z hd dvd? Czy widziałeś w ogóle ten model czy może opisujesz go po specyfikacji tehcnicznej z internetu?
 

Gucio50

New member
Bez reklam
z3 napisał:
... ... cczy widziałeś w ogóle ten model czy może opisujesz go po specyfikacji technicznej z ... ...

1. Widziałem, sam go nie mam.
2. Nie ma czytnika kart pamięci jak Panasonic, nie ma podłączenia do Ethernetu, ubogie wyposaźenie audio, patrząc na tylną sciankę nie widziałem dźwięku 7.1 ani nawet 5.1.

Nie interesowałem się nim specjalnie, nie mogę też wiele powiedzieć o obrazie bo patrzyłem kilkanaście sekund. Obraz było widać, więc podstawową funkcję spełniał.

3. Informacje o braku odtwarzania AVCHD mam ze specyfikacji na stronie producenta, podobnie jak o dźwięku TRUE HD i Master Audiio HD. Tutaj jednak nowe oprogramowanie może to zmienić np na BitStream przez HDMI. Zobaczymy, na razie nie ma. Niestety gniazdka ethernet i slotu na karty SD orogramowanie nie "przyprawi".


To wszystko to tylko moje czepianie się, marudzenie właściwie. Niezbyt istotne dla oceny tego BD-Playera.
Ale brak AVCHD, dla mnie, posiadacza kamery jest to duża, niewybaczalna wada. Gdyby odtwarzał, poprzednie uwagi byłyby mało istotne. Ale nie umie.

Od mniej więcej 45 lat, to jest jak skończyłem 14lat(7klasa) i mama pozwoliła mi samemu chodzić po sklepach, chodzę po sklepach z RTV, oglądam radia, telewizory itd itp. Kamery, aparaty fotograficzne. Narty i sprzęt narciarski. Czytam też pisma z tych branż no i od pewnego czasu :eek: używam internetu. Tak by wiedzieć co sie dzieje.


aha ... ... hd dvd, to była nieudana przygoda :(
 
Ostatnia edycja:

jaroslawp

New member
Gucio50 napisał:
...Dołóz 200zł i kup Sony S350 albo 300 i kup Panasonica.
....
O ten player pytałem 6 grudnia, a pod koniec stycznia kupiłem już panasonica BD35 :)
Sam doszedłem do podobnych wniosków, o których napisałeś powyżej.
 

gporwol50@gmail

New member
Witam ,piszę poraz pierwszy od momentu zalogowania się.
Odtwarzacz BD-HP21S posiadam od grudnia,kupiłem go ze względu na to że mam LCD HD tej samej firmy ,a zainteresowała mnie funkcja AQUOS LINK.Jest tylko problem z tym że nie ma polskiej instrukcji obsługi,udało mi się ustawić podstawowe funkcje i bardzo proszę jeśli Ktoś posiada polskie
tłumaczenie niech mi prześle za co z góry dziękuję.Pozdrawiam...
 

margru

New member
gporwol50@gmail napisał:
Witam ,piszę poraz pierwszy od momentu zalogowania się.
Odtwarzacz BD-HP21S posiadam od grudnia,kupiłem go ze względu na to że mam LCD HD tej samej firmy ,a zainteresowała mnie funkcja AQUOS LINK.Jest tylko problem z tym że nie ma polskiej instrukcji obsługi,udało mi się ustawić podstawowe funkcje i bardzo proszę jeśli Ktoś posiada polskie
tłumaczenie niech mi prześle za co z góry dziękuję.Pozdrawiam...

Na stronie Sharpa w formacie PDF masz instrukcję PL
 
Do góry