Pomoc W Zakupie.

tomekim

New member
WITAM PANOWIE I PANIE.
Jestem nowy na tym forum i nie mam tak rozbudowanej wiedzy jak co po niektórzy jego użytkownicy więc postanowiłem poprosić was o pomoc w skompletowaniu nowego sprzętu.

Do tej pory jestem użytkownikiem zestawu Yamahy ti
wzmacniacza RX - V620 i odtwarzacza DVD -S540 i kolumn Quadral Caerul

Ponieważ w tym roku zaczeliśmy wymieniać sprzęt na nowszy zaczeliśmy od wymiany tv na plazmę Pioneera 5090. Do tego zamierzamy w przyszłym roku zakupić nowy amplituner i blureya , no i właśnie w tym miejscu jest problem bo trudno wybrać szczególnie odtwarzacz bo wybór aplitunerów jest dość durzy.
Myślałem skompletowac sprzęt Pionerowski myśląc o wzmacniaczu VSH - LX51 i BDP -LX71 który był dokładnie przetestowany na forum ale czytając tą recke napotkałem kilka problemów które są raczej nie do przeskoczenia przez ten odtwarzacz . Jeżeli dobrze wyczytałem a sprawdzałem w kilku miejscach nie odtwarza on DVD + R, mam ponad 100 filmów nagranych na tym rodzaju nośnika i nie odtwarza JPG kompletna porażka. Na szczęście odtwarza AVCHD na "minusach" no ale to nie problem tym razem.
No i jestem w kropce bo moje kryteria widzicie powyżej, kolega bardzo chwalił sekcje audio tego odtwarzacza co jest nie do przecenienia chcąc wydać pieniądze. Doradźcie co można było by dostać w zamian za komplet opisany powyżej, jako że nie upieram się przy komplecie Pioneerowskim.
Z góry dziękuje za wszelkie podpowiedzi.
Tomek
 
Do góry