Trylogia Ojca Chrzestnego

_cichy_

New member
Witam,

Zakupil juz ktos i moze zrecenzowac (transfer do BD rzecz jasna bo samego filmu to raczej nie trzeba ;)) ? Na zavvi.co.uk twierdza ze sa polskie napisy i to tez chcialbym potwierdzic...

Pozdrawiam
 

macek

New member
Bez reklam
W trylogii Ojca Chrzestnego z dvd.co.uk napisow polskich brak,jak rowniez wydania serii BOND,natomiast wydania wloskie ,takowe posiadaja,wlasnie mam w domu.
 

Jussi

New member
Bez reklam
Skonsultowalbym to raczej z zavvi, bo rzadko sie myla jesli chodzi o wersje dialogowe, chyba ze kolega juz to zrobil, wtedy nie mam uwag...

Nie cytujemy poprzednika
 

macek

New member
Bez reklam
nie ma pomylki:D
Raz mieszkam w UK i do wszelakich sklepow typu:zavvi,hmv,itd,itp mam doczynienia powiedzmy prawie codziennie.
Dwa mam te tytuly juz w domu tzn.
Ojca Chrzestnego i serie 007,nawet seria Bond jest z lektorem:-D
 

jedrek_125

New member
Macek w takim razie zadam pytanie , jak wyglada pierwsza czesc ojca ?
tzn w jakim formacie zostala zrobiona , 4:3 , czy 16:9 ?
I jak tam z jakoscia obrazu , czy jest duza roznica miedzy jedynka a pozostalymi dwiema czesciami ?
 

wachi40

New member
wszystkie czesci sa w formacie 16/9 i wszystkie moim zdaniem wygladaja tak samo
niestety nie jest to obraz marzenie i niwiele sie rozni od wersji odnowionej wydanej na dvd
wersja wydana w uk posiada polskie napisy tylko na plycie z dodatkami (wiem na 100% bo mialem kupiona na dvd.co.uk
 

lepp

New member
Bez reklam
Marl napisał:
Bond z Zavvi ma polskie napisy tylko w dodatkach

Co??????

Przecież to idzie się wk. Polskie wydanie takowych nie posiada. Podobnie w Godfather, na zachodzie jest 4 płyta z dodatkami po polsku, a u nas takiej nie ma. Lipa na całego.
 

jedrek_125

New member
Pytanie dot. napisow

Czy ktoś z forumowiczow lub też osob mieszkajacych w UK kupował juz trylogie Ojca Chrzestnego na amazon UK ? i czy ta wersja ma polskie napisy - Pilne !! :)
 

jedrek_125

New member
Nie wiem o co chodzi ze skrzynką nie bylo do tej pory zadnych problemow .
Ale zauwazyłem coś innego , mianowicie na amazon .com Ojciec Chrzestny jest w formacie 2.35:1 , a na europejskich i w dvdlandzie.it film ma format 1.78:1 czyli juz w standartowym telewizyjnym HD . Ciekawi mnie ktora wersja jest lepsza ? wiadomo ,ze do formatu 1.78:1 klatki zostaly podciete , ciekawe byloby porownanie z jakich obszarow klatki zrezygnowały firmy europejskie , moze uda sie to sprawdzić juz u nas w kraju i osoby ktore maja dostep do obu wersji bedą mogły sie podzielic z nami swoimi wrazeniami ktore rozwiazanie jest lepsze ?
 

jedrek_125

New member
PWT (Wydanie angielskie na pewno nie ma Polskich napisów mam takie w domu i napisy pl są tylko na plycie z dodatkami)

Na stronach ktore podale wyraznie jest podane ze sa polskie napisy , wiec nie sadze zeby oszukiwali , wiem ze na Amazon uk nie ma napisow pl. ale tez nie ma informacji na ten temat wiec nie wprowadzaja w bład .
Gdzie kupiles to wydanie angielskie bez napisow ?
Myśle ,ze chyba jednak to sie zmienia i sprzezedawcy zamawiaja kopie z napisami pl , bo jest po prostu zapotrzebowanie .
Wysłałem e-maila z zapytaniem czy są napisy pl we wszystkich 3 czesciach , zobaczymy co odpisza , ale dziwne by bylo zeby pisali na stronie ze są , a odpowiadali ze nie ma :)
Film kupila mi osoba mieszkajaca w Anglii , wiec w razie czego zawsze mozna bedzie zareklamowac , chyba nie bardzo by im sie to opłacało ?
 
Ostatnia edycja:

lepp

New member
Bez reklam
Mogli się pomylić skoro są napisy na jednej płycie. Nie sądzę, aby w anglii funkcjonowały 2 wydania tego filmu.
 
Do góry