blu-ray za 1000zł

seba_00

New member
witam wszystkich forumowiczów i zwracam sie jak zwykle z prozba. Szukam dobrego blu-raya za ok 1000 (tyle mam w budzecie). A moze za ta kase nie kupie dobrego blu-raya a polecacie dvd z hdmi. Moj zestaw to Soniak 46W4500 + Yamaha RX-V663 + Jamo606 + ( blu ray ?????) z gory dzieki
 

janusz

New member
Bez reklam
seba_00 napisał:
i bym zapomnieł zależy mi na dobrym sprzecie jak ogladania filmów i mp3
MP3 to chyba jeszcze żaden z odtwarzaczy Blu-rey nie czyta.
Co do oferty, chyba już jest niezła, za 700-1000 zł można kupić nowe modele potentatów (Sony, Samsung, Panasonic, Sharp), starsze modele w EURO stoją nawet za 500 zł. Czy jednak warto już kupić? Chyba nie, odtwarzacze te są jeszcze bardzo niedopracowane. Jeżeli chcesz nadal korzystać z MP3 czy DivX-ów to powinieneś mieć równolegle odtwarzacz DVD. Ale chyba największy problem to brak filmów Blu-Ray w wypożyczalniach. Dopiero gdy pojawią się w rozsądnej cenie (moim zdaniem około 10 zł) w wypożyczalniach, wtedy warto będzie kupić.
 

Mabri

New member
Za 1000 zł nie kupisz PS3, jednak dokładając otrzymujesz jeden z lepszych odtwarzaczy bluray na rynku.
Sam niedawno stałem przed podobnym wyborem i mimo oporów wybrałem PS3. Dzisiaj nie żałuję i wiem, że dokonałem dobrego wyboru. Mam świtny odtwarzacz bluray, internet w salonie, odtwarzacz materiałów HD jak i zdjęć.
 

seba_00

New member
dzieki za pomoc, jeszcze jedno czy PSP3 da sie podłączyc bezpreblemowo do mojego zestawu Sony 46W4500 + Yamaha RX-V463 + Yamo S606 :)
 

seba_00

New member
marcinozio zaproponował mi Panasonica BD35 (950zł) co sądzicie o nim - czy tez jest niedopracowany (pytam bo jestem w tym ciemny). bo patzrac po recenzjach w necie to ma niezłe oceny.
 

pejotpe

New member
Bez reklam
Nie. HDMI transportuje także audio HD, a światłowód tylko DD, DTS i PCM. Ampli musi wspierać audio po HDMI, by odtworzyć dźwięk...
 

Horhe Ortega

New member
Samsung BD-P2500 po aktualizacji ma DivX. PS3 to trochę inna bajka(np. większa hałaśliwość itd.).Nie mam nic do konsoli ale cena podobna a kolega nic o graniu nie wspominał.
 
Ostatnia edycja:

jacek102

New member
Panasonic DMP-BD35 ma bardzo dobre recenzje na reviews.cnet.com. Za 950zł masz światny sprzęt. Sam będę zamiawiał ten model za tydzień :).
Sony BDP-S350 jest trochę tańszy, ale wg. profesjonalnych recenzji, a nie subiektywnych upodobań urzytkowników dużo słabszy do 35.
 

seba_00

New member
potrzebuje sprzetu do filmów jak i muzy gry mnie nie obchodza bo mam PC ale nie mówie ze nie jesli Playstation jest lepsza to ok jesli bede miał cos tanszego to jak najbardziej
 
Do góry