problem z bluray

keraj666

New member
komputer sony vaio podłączony z panasem TH-65pv500e za pomacą HDMI ,
orginalna płyta blu-ray program do odtwarzania to windvd9 i w momencie podłączenia kabla HDMI komp przestaje odtwarzać płyte a na ekranie wyskakuje informacja "ZATRZYMAJ TO ŚRODOWISKO NIE OBSŁUGUJE MATERIAŁÓW CHRONIONYCH" co z tym fantem zrobić
 

robcio

Klub HDTV.com.pl
VIP
jAKIEGO MASZ DOKŁADNIE KOMPA? - ja tez mam sony vaio VGN-FZ21M - i tez WINDVD-BD - ale z niczym takim sie nie spotkałem - ustawiłes w grafice obsługę drugiego monitora?
 

saper123

New member
Ja mam ten sam problem
Sony Vaio VGN-AR61S + Panasonic Viera TX_32LMD70A

płyta Blu-ray program WinDVD BD for Vaio
przy połączeniu kablem hdmi zatrzymuje się odtwarzanie i wyskakuje info

ZATRZYMAJ TO ŚRODOWISKO NIE OBSŁUGUJE MATERIAŁÓW CHRONIONYCH

w ustawieniach w panelu nVidia - zaznaczone klonowanie monitorów.
czy ktoś pomoże?
 

zywiec1

New member
Problem mam ten sam tylko u mnie jest jeszcze wieksza paranoja.
Lapek to sony vaio vgn-fw21e
Tv to tez sony kdl 40W4500
Film jaki chcialem odtworzyc wyprodukowany przez tez sony zeby bylo smieszniej. Orginalny oczywiscie.

Dzwonilem do sony - nic wymyslic nie potrafili poza doradzeniem oddania tv do serwisu w celu uaktualnienia oprogramowania. Trza bedzie chyba sprobowac...
 

kilramaz

New member
ten sam problem

mam identyczny problem a ponieważ jestem pierwszy raz na forum ,to nie mkilramazam pojęcia czy ktos ci cos doradził.bede wdzieczny za info.pozdrawiam
 

Ares78

New member
Można spróbować jeszcze z programem AnyDVD HD, części osób pomogło ( z tego co pamiętam problem był spowodowany przez nieobsługiwanie przez kartę graficzną hdcp) Nie zaszkodzi spróbować...
 
Do góry