Jaki odtwarzacz BD na początek do Pioneera 5080?

lukaswars

New member
Witam , na forum BlueR jestem nowy, jakis czas temu zakupiłem tv plazmę
pioneera 5080 i chciałbym kupić do niego odtwarzacz BD,
Co doradzilibyscie kupić ?
sprzet bedzie raczej podłaczony bezposrednio do tv , zastanwiam sie nad PS3 ( ale w gre wchodza tez inne firmy i modele w tej klasie cenowej czyli do ok 1,5 tyś )
W zasadzie zalezy mi na tym zeby jak najlepiej odtwarzał zarówno plyty BD jak i dvd
czekam na wszelkie podpowiedzi opinie
pozdrawiam
R
 

jaroslawp

New member
A jak z dźwiękiem? Masz jakiś amplituner? Kwestia złącz oraz dekoderów dźwięku.
Moje typy to (przy założeniu posiadania ampli z zestawem dekoderow oraz gniazdami HDMI):
-sony 350
-panasonic BD35
-samsung 2500.
 

lukaswars

New member
Nie no właśnie dlatego napisałem , ze sprzet bedzie podłaczony raczej bezpośrednio do tv.... mam wieze sprzed 8 lat cd technicsa średniej klasy, ale raczej nie bede podpinał odtwarzacza BD do kina czy ampli, wystarczy mi dźwiek z tv...

pozdrawiam

R
 

jaroslawp

New member
Do tego tv trzeba kupić dodatkowe głośniki. Oryginalne, to wydatek ca. 650zł.
To może już lepiej puścić dźwięk do tej starej wieży?
Albo kupić tani zestaw KD (kombajn dvd+ampli+kolumny) 5.1 za parę stówek i BD sony 350 za ca. 780, i wyjdzie Ci te 1500zł?
 

lukaswars

New member
Nie za bardzo widze problem ? mam stary zestaw technicsa z wieża 300wattową ale go nie uzywam,
a jaki jest problem w podpieciu odtawarzacza BD do tv który ma w srodku ampli. ? mnie nie zależy na dźwieku tylko na wizji , stąd moje pytanie :
jaki najlepiej kupić odtwarzacz BD do tego tv który możnaby bezposrednio podpiąć? tak samo jak do tej pory miałem dzwiek z odtarzacza dvd bezposrednio z tv tak samo chciałbym zrobic teraz, filmów nie ogładam jak w kinie tylko bardziej kameralnie ...ot co
 

lukaswars

New member
Dzięki za podpowiedzi , mam jednak pytanie:
z wymienionych przez Ciebie odtarzaczy BD który wg testów ma najlepszy poziom w odtwarzaniu płyt dvd ?( bo podejżewam , że co do jakości odtwarzania płyt BD to i tak wiekszosć nie zauwazy róznicy...)
Moze wiesz, gdzie mogę znaleźć wiarygone testy odtarzaczy moga być linki anglojęzyczne...
dzięki za dotychczasową pomoc

pzdr
R
 

BoDeX

New member
seku35 napisał:
Najlepiej pasował by BDP-LX70A;)


No to może .... BDP-LX91 ? :)


W takim układzie jak masz , to rzeczywiście cokolwiek BR będzie dobrym wyborem .... PANAS 35 świeci najlepiej - lepiej od BDP-LX70A :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
http://www.pioneer.pl/pl/products/42/84/222/BDP-LX71/index.html
bdplx71_main1_gallery.jpg

ten jest extra do plazmy 5080 .
 
Do góry