sony BDP-S550 czy mi to potrzebne?

snajpii

New member
witam mam pytanie dotyczasce 2 rzeczy pierwsze to na temat odtwarzacza blue ray. na poczatek przedstawie jakim sprzetem dysponuje... televizor SONY 40W4000 amplituner to ONKYO TX SR 875 kolumny MISSION 66I SUBWOOFER MISSION M6AS I centralny MISSION e3C tylknich brak pozniej wytlumacze... pytanie jest czy potrzebuje blue ray 7.1? skoro mam amplituner 7,1.. i czy jezeli podlacze np ten amplituner to czy bedzie to roznica np pomiedzy SONY S350 czy jaki kolwiek inny odtwarzacz? chodzi mi oczywiscie o zachowanie orginalnej scieszki dzwiekowej filmu blue ray ktora jest nagrany oczywiscie w 7,1 oczywiscie zaznaczam ze podlaczenie bedzie przez kabel hdmi... kolejne pytanie jest dotyczace glasnikow surround bocznych i tylnich... czy potrzebuje drgich firmowych glasnikow np z firmy mission itp?? czy np PHILIPS PITBULL BOSH I wiele innych tanszych firm... chodzi mi o dobry dzwiek sourrand ktory bedzie dobrze gral wtedy kiedy trzeba... z gory dzieki za podpowiedz. z gory zaznacze ze nam sie na tym na tyle ile poczytam na forum i w necie.. nie testowalem zadnych glosnikow sourrand.
 
Ostatnia edycja:

mobor

Banned
z amplitunerem jaki masz- S550 jest Ci CAŁKOWICIE niepotrzebne
To wyrzucony w błoto pieniądz. Kup S350 i bedziesz mieć dokładnie taką samą funkcjonalność co z 550
 

snajpii

New member
czyli sprawe blu ray mam rozwiazana :) a moze mi ktos podpowiedziec co do glasnikow sourrond? naprawde drogie firmowe glosniko robia duza roznice? czy normalne z przecietnej polki dadza rade?
 

wujo1

New member
ja ci proponuje TONSILA dobre kolumienki kiedyś facet w sklepie powiedział że tonsil ma dobre kolumny i czytałem o nich . sam ma altus 140
 

BoDeX

New member
Gucio50 napisał:
Go chwalą co? :D ale jest 2 razy droższy od niewiele słabszych :confused:

Nie wiem co sugerujesz !
Nie wiem także co piszesz ! ( Go chwalą co ? )

Nie chwalę żadnego DENONA - to przecież Panasonic 30 w ładnej obudowie. Najlepszym aktualnie playerem jest Panas 35/55 i to widać w tabeli wyraźnie. :)
 

Gucio50

New member
Bez reklam
DZ_R napisał:
Gucio pewnie pisał do Mobora...

Nie, dlaczego akurat do Mobora?. Spodziewałem sie tylko od Denona lepszego wyniku w rankingu, za 2 razy większą cenę. Dlatego napisałem ironicznie "Go chwalą". Ironią obejmowałem Denona, a nie kolegi, który tabelkę zamiescił. ;)
BoDex, nic do Ciebie nie mam, jak zresztą i do innych kolegów z forum. Jezeli przypadkiem moja wypowiedź o Denonie BR, była wg Ciebie niegrzeczna lub uszczypliwa. To bardzo Cię przepraszam i tłumaczę że owszem, chciałem być uszczypliwy ale w stosunku do Denona. Jeszcze raz sorry ;) :)


Nie ponosi On żadnej odpowiedzialności za to że 2 razy droższy Denon, nie biuje na głowę Panasonic-a, Sony o innych nie wspomnę.
Podobnie nie zachwyca noy Blu-Ray player od ONkyo. I to mnie najbardziej dziwi. :confused: Zostałem przez Onkyo, w ciągu ostatnich 3 lat, przyzwyczajony do niezwykłej wręcz solidności i wysokich parametrów. A tu masz babo placek ... ...



Z Moborem łączy nas spór nastepujący.
Czy S550 niczym się nie różni w praktyce od S350. Jeżeli dobrze zrozumiałem.
Ja uważam że się różnią "w praktyce".
Kolega, z kolei uważa ża "Gucio50 jest w bambuko zrobiony".{Cytat}
Ot i tyle


Nie po takich falach pływałem, mam też świadomość, że przekonanie nie zawsze oznacza rację. Dziękuję jednak DZ_R za zwrócenie mi uwagi. Pewnie gzieś, w którymś poscie byłem niezręczny lub uszczypliwy. Też sorry.
 
Ostatnia edycja:

BoDeX

New member
Gucio50 napisał:
Z Moborem łączy nas spór nastepujący.
Czy S550 niczym się nie różni w praktyce od S350. Jeżeli dobrze zrozumiałem.
Ja uważam że się różnią "w praktyce".
Kolega, z kolei uważa ża "Gucio50 jest w bambuko zrobiony".{Cytat}
Ot i tyle


GUCIO50 - myślę, że Mobor jednak ma rację - 550 ma tylko dodatkową
płytkę audio i podświetlanego pilota , cała reszta jest identico ...

A DENON ? Hmmm , tak jak Yamaha, Onkyo i wielu innych, to jest KLON !

Jeśli więc Panas wypuścił nową generację elektroniki ( na której stoi DEN )
to nie powinno dziwić, że DENON dostaje "po dupie" w ocenach !


pzdr.
 
Do góry