sony BDP-S550 czy mi to potrzebne?

snajpii

New member
witam mam pytanie dotyczasce 2 rzeczy pierwsze to na temat odtwarzacza blue ray. na poczatek przedstawie jakim sprzetem dysponuje... televizor SONY 40W4000 amplituner to ONKYO TX SR 875 kolumny MISSION 66I SUBWOOFER MISSION M6AS I centralny MISSION e3C tylknich brak pozniej wytlumacze... pytanie jest czy potrzebuje blue ray 7.1? skoro mam amplituner 7,1.. i czy jezeli podlacze np ten blue ray sony S550 do amplitunera to czy bedzie to roznica np pomiedzy SONY S350 czy jaki kolwiek inny odtwarzacz? chodzi mi oczywiscie o zachowanie orginalnej scieszki dzwiekowej filmu blue ray ktora jest nagrany oczywiscie w 7,1 oczywiscie zaznaczam ze podlaczenie bedzie przez kabel hdmi... kolejne pytanie jest dotyczace glasnikow surround bocznych i tylnich... czy potrzebuje drogich firmowych glasnikow np z firmy mission? PHILIPS PITBULL BOSH I wiele innych tanszych firm... chodzi mi o dobry dzwiek sourrand ktory bedzie dobrze gral wtedy kiedy trzeba... z gory dzieki za podpowiedz. z gory zaznacze ze znam sie na tym na tyle ile poczytam na forum i w necie.. nie testowalem zadnych glosnikow sourrand.
 
Ostatnia edycja:
Do góry