STR-DA1200ES-jaki blu-ray

wiespaw

New member
Witam,mam takie pytanie-posiadam amplituner Sony STR-DA1200ES i chcę kupić blu-ray Sony jeden z tych modeli 300,350, 500, 550,w instrukcji jest napisane-sygnały audio wprowadzane do gniazd HDMI IN są wyprowadzane z gniazda HDMI OUT,wprowadzane sygnały audio nie są wyprowadzane a gniazd wyjścia głośnika,gniazd PRE OUT,ani z innych gniazd wyjścia audio.Czy jest tak że ampli może przesłać po HDMI dźwięk dalej ale nie może go odtworzyć.Z Sony dostałem odpowiedź(Za pomoca kabla HDMI można przesyłac obraz i dzwięk. )Jeśli po HDMI nie usłyszę dźwięku to mam wejścia OPTICAL IN,COAXIAL IN,gniazda MULTI CHANNEL INPUT,z których uzyskam najlepszy dźwięk-proszę o doradzenie-pozdrawiam.
 

wiespaw

New member
Po podłączeniu dekodera Multimedii po HDMI obraz i dźwięk przesyła do tv ale ampli go nie odtwarza,musi być połączenie optykiem albo coaxem-czyli jest tak jak pisze w instrukcji,zostają pozostałe połączenia jak opisałem to wyżej,pytanie jest takie-wyjścia analog 5.1 ma BDP-S500 i ma najleszy tor audio po analogu,czy to będzie lepsze wyjście niż kupienie BDP-S350 i połączenie optykiem lub coaxem
 
Do góry