Onkyo DV BD 606

przybylak

New member
Witam,

Onkyo ogłosiło premierę swojego pierwszego odtwarzacza BD. W Polsce ma byc dostępny poprzez dytrybutora EIC w cenie 2999 PLN.
W USA można już go kupić za 499 USD. Akurat niedługo jadę do USA i zastanawiam się nad tym czy nie kupić go tam - różnica w cenie jest ogromna. Czy macie jakieś uwagi dotyczące przywożenia tego typu sprzętu zza oceanu? Różnica w napięciu nie ma dla mnie znaczenia, kwestia blokady regionalnej- czy waszym zdaniem będzie możliwe jej usunięcie? Na co jeszcze zwrócić uwagę?
Pozdrawiam

Przybylak
 

przybylak

New member
No właśnie to jest dobre pytanie... Nie mam pojęcia na ile jest to możliwe do zrobienia... Czy oprócz blokady regionalnej są jeszcze jakieś inne różnice na które trzeba zwrócić uwagę?:roll:
 

wujo1

New member
kup sobie panasa 30


Na rynku stacjonarnych odtwarzaczy Blu-ray dojdzie w najbliższym czasie do małej rewolucji. W ciągu kilku miesięcy zostanie zaprezentowany zmodyfikowany player Panasonic DMP-BD30, który wyposażony zostanie w specjalny modchip.
Zadaniem dodatkowe układu będzie umożliwienie odtwarzania filmów które posiadają przypisaną swoją strefę regionalną. Brak blokady będzie obowiązywał zarówno płyty DVD (6 stref) jak i Blu-ray (strefa A,B,C). Cena odtwarzacza będzie wynosiła ok. 1000zł.
 

przybylak

New member
Dzięki Wujo....

Niestety mam złe doświadczenia ze sprzętem Panasonic... Miałem kamerę i 2 TV tej firmy i po doświadczeniach z tym sprzętem i kilkoma serwisami Panasonic'a postanowiłem nigdy więcej niczego tej marki nie kupić....
Poza tym widziałem w innym wątku że model o którym piszesz wychodzi z produkcji....
Ale i tak dzięki za radę....
Pozdrawiam
 
Do góry