Zapowiedzi Blu-ray

bereski

New member
Czy wyszła jakaś lista filmów Blue ray, które pojawią sie w przyszłych miesiącach na rynku polskim z polskimi napisami? Wiem, że Warner Bros planuje :
Październik:
  • 10000 BC,
  • Beowulf Director’s Cut,
  • 300,
  • Speed Racer,
  • I Am Legend,
  • Full Metal Jacket,
  • 2001: A Space Odyssey.
Listopad:
  • Harry Potter 1,
  • Harry Potter 2,
  • Harry Potter 3,
  • Harry Potter 4,
  • Harry Potter 5,
  • Matrix,
  • Matrix Reloaded,
  • Matrix Revolutions,
  • Constantine.
Grudzień:
  • Get Smart,
  • Wedding Crashers,
  • Batman The Dark Knight,
  • Batman Begins,
  • V For Vendetta.
Co z innymi wytwórniami? I co w nowym roku?
 

Jussi

New member
Bez reklam
Matrixa zamowilem na dvd.co.uk za 38 funtow z wysylka caly pakiet, mam nadzieje ze ta wersja bedzie miala polskie napisy, w koncu przewaznie na Europe wychodzi jedna wersja. Warto zamowic, bo nawet jesli ukaze sie u nas to pewnie bedzie z 300zl trzeszczec :D
 

Gucio50

New member
Bez reklam
bereski napisał:
Październik:
300,Co z innymi wytwórniami? I co w nowym roku?

Twoja wiedza jest nic nie warta, 300 wydano rok temu na BR



bereski napisał:
Październik:
V For Vendetta.

Do Vendetty, ma prawa HBO i sprzedaje je sieciom kablowym i satelitarnym, nie licz na wydanie w tym roku,

Z kąd wzieły Ci się te rewelacje :confused:
 
Ostatnia edycja:

lepp

New member
Bez reklam
Gucio to twoja wiedza jest nic nie warta.
300 nie ukazało sie jeszcze w polskiej wersji językowej, ani nie trafiło do naszej dystrybucji. 24go będzie w końcu po polsku.
V jak Vendetta to tytuł Warner Bros, prawa telewizyjne nie mają tu nic do rzeczy.
 

vicoplast

New member
no ja dostalem kilak dni temu transformersow na br ale mnie denerwuje to ziarno tez macie takei ziarna czy to wina odtwarzacza odtwarzam na ps3
 

Jussi

New member
Bez reklam
00.jpg
 

gerost

New member
Star Wars Clones Wars

Może ktoś wie kiedy ukażą się w RP 'Star Wars Clones Wars' ? Bo z tgo co się orientuję to wydanie GB pozbawione będzie polskiej wersji:( . A niestety młoda publiczność nie operuje jeszcze dosyć dobrze j. ang.
 
Do góry