Gdzie i jak kupować filmy bd z USA

muadib83

New member
Witam. Mam pytanie. Jak kupować filmy bd w USa np. w Amazonie aby nie naliczali cła?

Wczoraj na allegro zakupiłem od gościa 5 filmów na bd i dałem 300zł (ściaga je on z USA z Amazonu ale o szczegółach nic nie mówił).

Jak obliczyłem ceny + przesyłka to wyszło 200zł więc ładnie na mnie zarobi.

Nie przelewa się u mnie a jestem fanatykiem filmów (oczywiście tylko tych dobrych). Mam więc pytania:

1. Czy da radę kupić filmy w amazonie i zapłacić Ekartą z Mbanku?
2. Co zrobić aby nie płacić cła:)?
3. Czy zna ktoś stronkę z reckami edycji EU/UK na BD? Mam super stronke z reckami z USA ale wiele tych filmów jest reg 1 a edycje z UK baardzo potrafią się różnić

Wielkie dzięki za pomoc
 

klopsik1988

New member
słyszałem ze przy zatwierdzaniu zakupu wystarczy zaznaczac opcje gift czyli prezent... ale to przy jakims sklepie było z Wielkej Brytanii. O ile sie płaci w ogóle cło od takich tanich rzeczy... Tez mam karte taka jak Ty i w tym problem ze nigdy nie sprawdziłem jak to jest kupic cos z zagranicy bo mi nie zatwierdzili tej karty mimo ze w opcjach taki typ kart był.
 

Jussi

New member
Bez reklam
muadib83 napisał:
Witam. Mam pytanie. Jak kupować filmy bd w USa np. w Amazonie aby nie naliczali cła?

Wczoraj na allegro zakupiłem od gościa 5 filmów na bd i dałem 300zł (ściaga je on z USA z Amazonu ale o szczegółach nic nie mówił).

Jak obliczyłem ceny + przesyłka to wyszło 200zł więc ładnie na mnie zarobi.

Nie przelewa się u mnie a jestem fanatykiem filmów (oczywiście tylko tych dobrych). Mam więc pytania:

1. Czy da radę kupić filmy w amazonie i zapłacić Ekartą z Mbanku?
2. Co zrobić aby nie płacić cła:)?
3. Czy zna ktoś stronkę z reckami edycji EU/UK na BD? Mam super stronke z reckami z USA ale wiele tych filmów jest reg 1 a edycje z UK baardzo potrafią się różnić

Wielkie dzięki za pomoc

1. Mozna placic ekarta, musisz jedynie na mlinii ustalic limit dla zagranicznych platnosci, bo standardowo jest na 0zl.
2. Nie wiem jak jest z nowymi filmami ze sklepow, z ebaya pisza po prostu ze to uzywane i tyle.
3. Nie wiem co masz na mysli? Napisz o co chodzi dokladniej. Poza tym jesli znasz cos fajnego to mozesz sie podzielic a nie pisac ze cos jest fajne :)
 
Do góry