Problemy z odtwarzaniem!

shinobuchan

New member
Przegrałam sobie od kolegi na dysk twardy film blu-ray, programem AnyDVD. W jakąś godzinę program zgrał, i myślalam że już wszystko będzie ok. Mam program WinDVD 9 pełną wersję, lecz gdy chce otworzyć film, wybieram źródło -> otwórz z folderu, program wyświetla informacje że nie ma poprawnej zawartości DVD. Próbowałam też film otworzyć programem PowerDVD 8 Ultra i też pełną wersją, ale też nie działa. Proszę o pomoc, chce oglądnąć wreszcie ten film :)
 
Ostatnia edycja:

Gucio50

New member
Bez reklam
shinobuchan napisał:
... ... przegrałam sobie od kolegi na dysk twardy film blu-ray, programem AnyDVD. ... ... chce oglądnąć wreszcie ten film

1. Sprawdż czy Twój komp odtworzy oryginalną płytę z filmem kolegi.
2. Sprawdź czy płyta przypadkiem, przez niedopatrzenie producenta, nie jest zabezpieczona przed kopiowaniem.

Jeżeli na oba pytania odpowiesz NIE to pewnie pozostaje Ci przygladnąć się swojemu komputerowi :confused:
 

shinobuchan

New member
Gucio50 napisał:
1. Sprawdż czy Twój komp odtworzy oryginalną płytę z filmem kolegi.
2. Sprawdź czy płyta przypadkiem, przez niedopatrzenie producenta, nie jest zabezpieczona przed kopiowaniem.

1. Oryginał rusza bez problemu, ale już nie mam mozliwości oglądnięcia z płyty więc przegrałam na kompa.
2. AnyDVD bez problemu złamał zabezpieczenia :)

Obydwa programy WinDVD 9 oraz PowerDVD 8 Ultra mają mozliwość odtwarzania plyt blu-ray i właśnie film z płyty odtworzyły. Dla pewności film przegrałam dwa razy na dysk, i program potwierdził, że zgrywanie na dysk zakończylo się powodzeniem. Szukałam wszędzie jakiś informacji na temat mojego problemu, lecz zmarnowałam tylko 3 długie wieczory, bez żadnych rezultatów. Mam nadzeję, że ktoś zna odpowiedź na mój problem :(
 

wiatrak

Active member
Bez reklam
Może nieco głupie pytanie: czy wcześniej zgrywałeś inne filmy BD na dysk i czy były poprawnie odtwarzane?
 

shinobuchan

New member
wiatrak napisał:
Może nieco głupie pytanie: czy wcześniej zgrywałeś inne filmy BD na dysk i czy były poprawnie odtwarzane?

Nie, pierwszy raz zgrywałam :D No to może inne pytanie: jakim programem można zgrać film blu-ray na dysk? Wiem że jest DVDFab HD Decrypter, zainstalowałam go jak chciałam zgrać tylko że program po wykryciu płyty, zaczynał proces, ale nigdy nie dochodził do końca tylko przez jakieś 5 sek ładował film. Więc użyłam AnyDVD, najpierw tylko nim chciałam złamać zabezpieczenia, ale potem zauważyłam że ma funkcje zgrania filmu blu-ray na dysk. I tak właśnie zrobiłam, dwa razy. Zapisał on film na dysku w folderach, dokładnie tak jak jest na płycie. Tylko nie wiem jak to teraz otworzyć i oglądnąć xDD
 

shinobuchan

New member
Ale właśnie tą najnowszą wersje miałam. Program automatycznie ładuje film jeśli widzi go w napędzie, tak jak mówiłam na chwile widać było te ładowanie, a potem znika i nic dalej program nie robi... a jak wybieram z listy napęd to program twierdzi że nie ma płyty w napędzie.. ale to już nie ważne, bo zgrałam na 99% poprawnie film, tylko nie wiem jak go oglądnąć.
 

Gucio50

New member
Bez reklam
shinobuchan napisał:
... ... bo zgrałam na 99% poprawnie film ... ....
wg mnie to na 100% zgrałeś i skopiowałes go źle. Bo sie przecież nie odtwarza, przynajmniej tak piszesz. :p

Popełniłeś jakiś, być moze drobny błąd. Jak zamiast przeanalizować cały proces zgrywania i kopiowasnia, będziesz sie upierał że Ty zrobiłeś wszystko OK, to nie znajdziesz przyczyny fiaska, a my nie bedziemy mogli Ci nic poradzić.
 

shinobuchan

New member
Dobrze, może źle ZGRAŁAM. A przed napisaniem odpowiedzi na jakiegoś posta, dokładniej czytaj go, w jakiej osobie jest napisany... Czy kobieta nie może się interesować techniką i komputerami? xDD
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Nie gniewaj się na Gucia. Faktem jest, że wśród użytkowników forum dominują faceci, więc można odruchowo trafić na minę.

Powiem tak: częściej myli się człowiek, nie kompiter. Zastanawiam się skąd wiesz, że AnyDVD poradził sobie z zabezpieczeniami, skoro film się nie odtwarza. Może trzeba poczekać na kolejną wersję AnyDVD?

ArtS :)
 
Ostatnia edycja:

Gucio50

New member
Bez reklam
shinobuchan napisał:
... ... może źle ZGRAŁAM. A przed napisaniem odpowiedzi na jakiegoś posta, dokładniej czytaj go, w jakiej osobie jest napisany...

Przepraszam, przepraszam, przepraszam. Jestem stary dziad i niedowidzę. Nie chciałem Cię urazić. Co nie znaczy, że nie uważam że nie umiesz kopiować zabezpieczonych płyt. A próbujesz a to jest zwyczajna kradzież.

shinobuchan napisał:
... .... czy kobieta nie może się interesować techniką i komputerami ... ... ...
To nie jest tematem naszego forum, jezeli masz, co sie zdaża jakieś anse do facetów, to niepotrzebnie. Jesteśmy dokładnie tacy sami jak Wy kobiety. No może jest mała różnica, wiemy która ręka jest prawa. :D
To ta na której NIE NOSI się zegarka. Swego czxasu byłem instruktorem nauki jazdy samochodem. :)
 
Do góry