Samsung BD-P1500

andy0409

New member
Witam,
widzę, że jest w sprzedaży BD-P1500.
Czy jest ktoś kto ma to urządzenie i może coś o nim powiedzieć.

Z góry dzięki.

Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=28484

001_DSC_0413.JPG


Na torze pierwszym Samsung BD-P1500, czarny Koreańczyk uderzający w motyw krągłości, smukły z nienachalnym wyświetlaczem, sympatyczny jednak nie porywający. Najmłodszy zawodnik na "plecach" oprócz wyjścia komponent.............
czytałeś ?
 

andy0409

New member
Właśnie przeczytałem , dzięki za podpowiedź.
Ale faktycznie przydałoby się jakieś podsumowanie tego testu.
Wg mnie zbocze porośnięte zielenią najlepiej wyglądało w Samsungu.
 

adasluty

New member
Jestem użytkownikiem tego sprzętu

Witam

zakupiłem ten sprzęt i w zasadzie jestem z niego zadowolony, ale są także minusy.

na plus:
- bardzo dobra jakość obrazu (dosyć szybkie ładowanie płyty) i dźwięku;
- odczytuje format AVCHD, a to bardzo ważne dla użytkowników kamer HD np. SONY, które zapisują materiał w tym formacie. Nagrywasz go sobie na zwykłej płycie DVD i odtwarzacz ten odtworzy materiał z jakością HD. Robiłem pokaz slajdów ze zdjęć wykonanych lustrzanką, nagranych w formacie AVCHD na płycie DVD - jest ok.
- cena w sklepie internetowym identyczna w zasadzie jak starszego modelu BD-P1400 (zapłaciłem 963 zł.). Starszy model nie obsługuje AVCHD.

na minus:
- nie odtwarza plików MP-3 (tylko audioCD);
- nie odtwarza plików JPEG
- nie odtwarza DiVIX
- nie odtwarza VCD
- brak wyjścia coaxialnego audio (jest tylko optyczne)

Ale coś za coś.

Tyle tymczasem. Szkoda tylko, że płyty z filmami BD są tak drogie.
 

Gucio50

New member
Bez reklam
adasluty napisał:
- nie odtwarza plików JPEG
quote]

Mój samsung czyta jpegi, ale strasznie wolno i na ekranie niepotrzebnie w trakcie wczytywania zdjęcia (ok 3-4 sekundy) skaczą kolorowe kulki, taki pasek progresu. Strasznie denerwuje to mnie.

Zadzwoń do serwisu Samsunga , pewnie musisz pobrać firmware, zresztą warto bo sa w nim nowe dekodery Audio :)
 

Leeonsjo

New member
Bez reklam
adasluty napisał:
Witam

zakupiłem ten sprzęt i w zasadzie jestem z niego zadowolony, ale są także minusy.

na plus:
- bardzo dobra jakość obrazu (dosyć szybkie ładowanie płyty) i dźwięku;
- odczytuje format AVCHD, a to bardzo ważne dla użytkowników kamer HD np. SONY, które zapisują materiał w tym formacie. Nagrywasz go sobie na zwykłej płycie DVD i odtwarzacz ten odtworzy materiał z jakością HD. Robiłem pokaz slajdów ze zdjęć wykonanych lustrzanką, nagranych w formacie AVCHD na płycie DVD - jest ok.
- cena w sklepie internetowym identyczna w zasadzie jak starszego modelu BD-P1400 (zapłaciłem 963 zł.). Starszy model nie obsługuje AVCHD.

na minus:
- nie odtwarza plików MP-3 (tylko audioCD);
- nie odtwarza plików JPEG
- nie odtwarza DiVIX
- nie odtwarza VCD
- brak wyjścia coaxialnego audio (jest tylko optyczne)

Ale coś za coś.

Tyle tymczasem. Szkoda tylko, że płyty z filmami BD są tak drogie.
Czy mozna by było rozwinąć ten wątek może jakieś pomiary czasu i porównać z innym sprzetem ,podobno najwieksza wadą blu ray jest powolne ładowanie filmu.Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi.
 

adasluty

New member
Bd-p1500

SinNameOn napisał:
gdzie taka cena? Jaki ampli i jakie głosniki do tego użyte?

Nie cytujemy poprzednika


Dawno tutaj nie zaglądałem, ale cena taka była w sklepie Internetowym @trakcja. Amplituner Denon, głośniki Jamo i Tannoy - nic specjalnego.
 

Lemoniada

Member
w rtv euro agd jest ten odtwarzacz za 390 zł, czytałem jego test, i zastanawiam się nad zakupem, tylko czy wyszedł jakiś najnowszy soft który pozwala np. czytać mp3 ?
 
Do góry