Sony BLu ray ?

Whiplash

New member
Bez reklam
Zamierzam w niedalekiej przyszlosci nabyc Bluray sonowki BDP S 300 ale mam pewne watpliwosci :)

1 - czy podlaczajac do ampli. yamahy ktore ma tylko DD i DTS bedzie dzialac te DTS HD I DD PLUS czy bede musial podlaczyc 5.1 po kablu analogowym ?
2- Jak wygaldaja filmy dvd skalowane do 1080p przez ta sonowke ? Slyszlaem ze super
3- podobno ma wyjsc nowa wersja 300 czyli 350 ,poczekac na nia ? Chyba ze wstrzymac sie wogole az te rzeczy potanieja ? kiedy to moze nastapic ?
 

pepe00oppl

New member
Polecam po prostu Playstation 3.
Ma wszystko co trzeba do oglądania filmów w najlepszej jakości audio-wideo i dużo więcej.
Pozdrawiam !
 

Gucio50

New member
Bez reklam
Whiplash napisał:
Zamierzam w niedalekiej przyszlosci nabyc Bluray sonowki BDP S 300 ale mam pewne watpliwosci :)

... ... czy podlaczajac do ampli. yamahy ktore ma tylko DD i DTS bedzie dzialac te DTS HD I DD PLUS czy bede musial podlaczyc 5.1 po kablu analogowym
Jak Yamaha ma wejscie HDMI to nic sie nie martw ;)

Whiplash napisał:
... ... jak wygaldaja filmy dvd skalowane do 1080p przez ta sonowke ? Slyszlaem ze super
... ...
Dobrze słyszałeś, dobrze ;)


Whiplash napisał:
... ... podobno ma wyjsc nowa wersja 300 czyli 350 ,poczekac na nia ?

Ze wszystkim, z Blu-Ray, samochodem, żoną dobrze jest poczekać, najlepiej 10 lat. :p
Zawwsze będzie nowszy model :D
 

Tomek Koko

New member
Bez reklam
Gucio50 napisał:
Jak Yamaha ma wejscie HDMI to nic sie nie martw ;)
No akurat jest sie czym martwic bo samo wejscie hdmi nic nie daje . Ważne zeby były dekodery dzwieku HD. Np denon 1509 tez ma wejscie HDMi ale dts hd trzeba puszczac po analogu bo ten amplituner nie ma dekoderów dts hd ani dolby true hd. A z tego co wiem sony 300 nie ma wyjscia analogowego.
 

Gucio50

New member
Bez reklam
Tomek Koko napisał:
... ... wzeby były dekodery dzwieku HD. Np denon 1509 tez ma wejscie HDMi ale dts hd trzeba puszczac po analogu bo ten amplituner nie ma dekoderów .. ... .

1. To oczywiste, ze jak nie ma dekodera amplituner to ... ...
2. Nie warto kupować serii Sony S300/S500, mam 500tke i własnie chcę ja sprzedać aby kupić S550.

300tki nie maja właściwie żadnych dekoderów, oczywiści są fani i z nimi nie ma co dyskutować. Np mój sąsiad. :p
 

mobor

Banned
gucio znowy wypisujesz brednie

S300 dekoduje

Dolby Digital
Dolby Digital+
Dolby Digital TrueHD
DTS
DTS HD Core

dla 95% uzytkowników - to wystarczy aż NADTO
pełnego HD Mastera ma tylkogarsć filmów. Wiekszosc z tych które mam ma i tak UncompressedPCM ....
 

pinky

New member
bd sony

Jak mam ampli YAMAHA bez żadnego dekodera to BD sony pójdzie czy nie?Czy wystarczą dekodery w BD.Podpowiedzcie bo mam zamiar coś kupić
 
Do góry