Filmy Blu Ray - Częstochowa

dzieju

New member
Witam panow...

Czy sa tu osoby z Częstochowy ? posiadajace filmy na tym nosniku ?

Czy ewentualnie jest ktos kto sie dozuci do paczki przy zamawianiu filmow ?

Chetnie sie wymienie filmami na BD w tym miescie .

Moj sprzet :

TV 52HD1E
BD Player : Sharp BD-HP20SB
 

punkt

New member
Natomiast ja chętnie zaproszę na zakupy do nas :) Nasza siedziba mieści się przy al. Wojska Polskiego 124 - można zamówić coś na sklepie (w chwili obecnej trwa promocja 3 w cenie 2 - więc cena jednej płyty to 80zł) i odebrać osobiście. W chwili obecnej na magazynie znajduje się 120 tytułów, a już za 2 tygodnie będzie ich prawie dwa razy więcej!
 

Leeonsjo

New member
Bez reklam
punkt44.pl napisał:
Natomiast ja chętnie zaproszę na zakupy do nas :) Nasza siedziba mieści się przy al. Wojska Polskiego 124 - można zamówić coś na sklepie (w chwili obecnej trwa promocja 3 w cenie 2 - więc cena jednej płyty to 80zł) i odebrać osobiście. W chwili obecnej na magazynie znajduje się 120 tytułów, a już za 2 tygodnie będzie ich prawie dwa razy więcej!
Jak zamówić 3 filmy żeby 3 był za 0.99 jak klikam normalnie to w koszyku wychodzi coś takiego
http://punkt44.pl/zamowienie/1/55450.html
Jeszcze jedno czy wysyłka za pobraniem jest gratis?
Co z filmami przedpremierowymi czy wysyłka paczki będzie w dniu premiery ostatniego tytułu czy dzielicie wysyłkę i wysyłacie po jednej sztuce(jak jedem film jest obecnie na stanie a inny przedpremierowy?)Co wtym wypadku z zaplatą?
Edit:Ok juz sobie poradziłem.
pytanie o te wysylki czy za pobraniem gratis i kiedy wysyłacie w dniu ostatniego tytułu zostaje?Do kiedy bedzie trwałA PROMOCJA 3 W CENIE 2?
 
Ostatnia edycja:

punkt

New member
Leeonsjo napisał:
pytanie o te wysylki czy za pobraniem gratis

za pobraniem gratis (nawet kurierem) przy zamówieniu o łącznej kwocie minimum 200zł

Leeonsjo napisał:
i kiedy wysyłacie w dniu ostatniego tytułu zostaje?

wysyłamy po skompletowaniu całego zamówienia - na życzenie można takie zamówienie podzielić - jednak w takim wypadku jeśli wartość poszczególnych zamówień będzie mniejsza niż 200zł to przesyłka za pobraniem będzie płatna

natomiast wysyłka przy wpłacie na konto lub kartą jest u nas zawsze gratis niezależnie od wartości zamówienia

Leeonsjo napisał:
Do kiedy bedzie trwałA PROMOCJA 3 W CENIE 2?

najprawdopodobniej promocja potrwa przynajmniej do końca roku, możliwa jest jednak zmiana tytułów dostępnych w promocji
 

dzieju

New member
Bry

Prosil bym o poprawe opisow kieruje sie przy zakupie rowniez systemem dzwieku a wszedzie macie

Format i język dźwięku: angielski (Dolby Digital 5.1)

Mam okolo 8 plyt i na wiekszosci jest TrueHD mowie to na przykladzie Transformers jest napisane DD5.1 a Ang faktycznie jest w TrueHD

Jaka ma sciezke I Am Legend ?
 

Joku

New member
I jak stukam z Cz-wy.
Ja również bym kupił kilka filmów na Blu-ray, ale w tym punkt44 to mają drogo.
Np Mamma Mia na allegro można kupić za 59,90 a u nich 89,90.
Kupił bym kilka filmów u nich ale nie po takich cenach.
 

adam6150

New member
punkt44.pl napisał:
Natomiast ja chętnie zaproszę na zakupy do nas :) Nasza siedziba mieści się przy al. Wojska Polskiego 124 - można zamówić coś na sklepie (w chwili obecnej trwa promocja 3 w cenie 2 - więc cena jednej płyty to 80zł) i odebrać osobiście. W chwili obecnej na magazynie znajduje się 120 tytułów, a już za 2 tygodnie będzie ich prawie dwa razy więcej!


Misiu, ale macie droooooooooooooooooooooogoooooooooooo!

BD Fun
 

bus driver

New member
punkt44.pl napisał:
Natomiast ja chętnie zaproszę na zakupy do nas :) Nasza siedziba mieści się przy al. Wojska Polskiego 124 - można zamówić coś na sklepie (w chwili obecnej trwa promocja 3 w cenie 2 - więc cena jednej płyty to 80zł) i odebrać osobiście. W chwili obecnej na magazynie znajduje się 120 tytułów, a już za 2 tygodnie będzie ich prawie dwa razy więcej!
JEZU CHRYSTE z kąd wy macie takie wysokie ceny:hmm: ??? Mieszkam w anglii i te same filmy są dwa a nawet trzy razy TAŃSZE To jest normalnie okradanie ludzi w biały dzień, za takie cos powinno sie KARAĆ. Pazernośc nie zna granic!!! Polecam angielską stronę Amazon dla porównania cen , Transformers za 6 funtów to tylko jeden przykład . Powinno się was na kuronia wysłać za takie okradanie ludzi!!!:twisted:
 
Do góry