Panas BD30 czy 50 jaka różnica

dziendobry

New member
Mam pytanko jakie są różnice pomiędzy tymi panasonicami i czy warto za to odpalić ponad 500 stów więcej? I drugie pytanko co wy polecacie? tylko nie PS3 błagam:)
 

Janunio63

New member
hmmm

Ja zdecydowalem sie na 50. Myslę ze to kwestia możliwosci finansowych. Dla wielu cena za 30=ok. 1300zł jest za wysoka...
 

jedrek_125

New member
:) a ja odwrotnie , roznice są w sumie niewielkie bo ja np. nie musze miec gniazda ethernet zeby grac w sieci bo do tego sprowadza sie glowna roznica , co do drugiego pytania to polecam wlasnie bd30 bo stosunek ceny do jakosci i możliwości jest własciwy , no i to wykonanie ! panasonic zrobil duzy krok do przodu jeśli chodzi o wyglad swoich produktow , dot. to rowniez tv :)
 

jedrek_125

New member

BoDeX

New member
jedrek_125 I co z tego napisał:
ea[/B]tstream podaje a rozumiem ,że jesli ktoś chce odbierac tak ,,wysublimowane ,, formaty to posiada jakis porzadny amplituner i glosniki , bo w innym przypadku to tylko teoria , z ktorej nie skorzysta :)


BITSTREAM odtworzą amplitunery z HDMI i dekoderami HD na pokładzie,
a co z tymi, którzy posiadają "porządny" sprzęt bez HDMI ?

DENON A-1SR to porządny wzmacniacz, ale nie posiada HDMI .
Czy z tego powodu należy się przesiąść na 15 razy tańszy ONKYO 606 ?
Oczywiście nie - podpinamy analogami ( Stereo, 5.1, 7.1 ) i cieszymy
się najwyższej jakości dźwiękiem .
 

arkkul

New member
Prosze o pomoc. Rodzinka chce przywiźć mi z NYC odtwarzacz blue -ray. Czy bedą z nim jakieś problemy w Polsce. Który sobie ewentualnie zawinszować.
 

wtykacz

New member
Mogą być problemy z regionalizacją

arkkul napisał:
Proponują mi Samsunga BDP 1500

Mogą być problemy z regionalizacją
Odtwarzacze BD sprzedawane w USA mają ustawiony region 1 (USA)
W Europie odtwarzacze sprzedawane są z regionem 2 (Europa i Japonia)
Filmy sprzedawane na rynku europejskim mają region 2, takie pozycje nie da sie odtwarzać na odtwarzaczach BD z regionem 1 i odwrotnie
 

jedrek_125

New member
BoDeX napisał:
BITSTREAM odtworzą amplitunery z HDMI i dekoderami HD na pokładzie,
a co z tymi, którzy posiadają "porządny" sprzęt bez HDMI ?

DENON A-1SR to porządny wzmacniacz, ale nie posiada HDMI .
Czy z tego powodu należy się przesiąść na 15 razy tańszy ONKYO 606 ?
Oczywiście nie - podpinamy analogami ( Stereo, 5.1, 7.1 ) i cieszymy
się najwyższej jakości dźwiękiem .

====================================================
Coż , chyba czas na podmianke :) DENON AVR-4308
Pozdro
 

GOLUMN

Member
Bd30

Czy to prawda że lepiej wybrać ten model zwłaszcza gdy ktoś ma dość sporą bibliotekę dvd bo jakieś skalownie w tym modelu jest dobre.O co chodzi z tym skalowaniem bo ja się na tym kompletnie nie znam.
 

jedrek_125

New member
Cóż , najkrócej jak mozna , warto kupic ten model poniewaz stosunek ceny do mozliwości jest bardzo korzystny , jeśli chodzi o skalowanie obrazu to sprawa wyglada tak , nie wszystkie filmy masz nagrane w formacie 16/9 oraz w full HD , wiec aby wypełnic ekran obrazem potrzebny jest tzw. skaler , im lepszy tym lepiej , bo kiepskie efekty jego pracy natychmiast zauwazysz na ekranie w postaci albo zniekształceń obrazu , lub kiepskiej jego jakosci .BD30 skaluje bardzo dobrze :)
 
Do góry