PANASONIC DMP-BD50 w Polsce

Foxxx24

New member
Moim zdaniem cena bardzo dobra więc poczekam z kupnem Blue Ray i kupie BD50tke:)

A to co mnie przekonuje to:

- dekodery najnowszych bezstratnych formatów dzwięku TrueHD i DTS-HD (bardzo duża zaleta dla tych,którzy nie mają amplitunerów z takimi kodekami lub nie mają miejsca na całe kino),

- lepsze spektrum kolorów takie z jakim współpracuje plazma PY800:)
 

Janunio63

New member
Ok!!!

Dla mnie cena juz do zaakceptowania!!!. W najbliższym czasie łykne BD-50:) !!!. A na marginesie: ten sprzedawca z Rzeszowa bardzo solidny i tani, bralem u Niego swojego Panasa TH-50PY700P, i bardzo sobie Go chwale. Polecam.
 

BoDeX

New member
Czytaj dalej ...


Ciekawe kto rozpozna, po wyjściu HDMI, jaki player gra ?


Przetworniki D/A dla stereo i 5.1/7.1 pomijam - gra idzie o HDMI


Pzdr.
 

Jimmy

New member
A co z WiFi?

Wydaje mi się, że do szczęścia brakuje temu odtwarzaczowi nie tylko analogowego 7.1, ale też WiFi. Chyba poczekam na inne.
 

plustek

New member
Dmp-bd50

Udalo mi sie to cacko kupic.Wlasciwie przypadkiem ,bo ja zadnym specjalnym znawca sprzetu nie jestem a moj telewizor(Samsung FE 46F71B ) z poprzednim DVD niezbyt sie lubil wiec obraz skalowal sie tylko do 1080i.No i wzialem Panasonica na probe.Okazal sie strzalem w 10-ke.Nie sadzilem ze moj LCD potrafi taki obraz generowac.Juz po fakcie znalazlem w niemieckim czasopismie test w ktorym wygral z referencyjnym Pionieerem BDP-LX70.Szczerze powiedziawszy to nawet sie nie dziwie.Jak narazie jedyne co mozna mu "zarzucic"to nieco glosna praca no i tradycyjnie ze wolno startuje. Skalowanie DVD poprostu mnie powalilo.wydaje mi sie ze w tej kategorii cenowej na razie nie ma rywala.Lepszy pewnie bedzie dopiero Denon DVD-3800BD tyle ze ten ok 1600Euro kosztuje:)




 

dario135

New member
Janunio63 napisał:
Dla mnie cena juz do zaakceptowania!!!. W najbliższym czasie łykne BD-50:) !!!. A na marginesie: ten sprzedawca z Rzeszowa bardzo solidny i tani, bralem u Niego swojego Panasa TH-50PY700P, i bardzo sobie Go chwale. Polecam.
a moglbys dac namiary na tego sprzedawce
 

xxxxxx

New member
Znak zapytania.

Te ceny w moim porzednim mailu to oczywiście na Allegro
Ale zero odpowiedzi od sprzedającego na banalne pytania.(gwaranacja,pochodzenie,region)
Coś mi się wydaje że te ceny mogą być najwyższymi z możliwych.
Podobna cena w Plazma-City(poczytajcie sobie na forum o tym sklepiku)
 

plustek

New member
A przy okazji to drobny problemik zaliczylem.Po wlozeniu plyty - klasyczne DVD odtwarzacz zaczal dziwne dzwieki wydawac.Wygladalo jakby cos z napedem nie tak bylo.Powtarzalo sie to tylko z jedna plyta.Juz myslalem ze pechowiec jestem i do serwisu pognac trzeba - po 2-och dniach od zakupu (!),ale poniewaz zabezpieczen na srubach nie bylo,to rozkrecilem gada.No i po "dokladniejszych" ogledzinach uznalem ze to obudowa wibruje.Po oklejeniu brzegow cienka folia-jak reka odjal.:krol:
 

mobor

Banned
No no - rewelacja

Do czego to dochodzi. Kupowac sprzet i samemu oklejac folią żeby nie wpadał w wibracje
Za czasów Pewexu cos takiego nie miało prawa się zdarzyć w sprzęcie żadnego liczącego się producenta
 

plustek

New member
No co sie nabijasz - pewnie ze to glupio wyglada,ale przypadlosc jeszcze glupsza byla a szkoda mi bylo od razu na 2 tygodnie sprzetu sie pozbywac.A swoja droga t w pewexie tez kiedys magnetofon kasetowy panasonica kupilem no i cieszylem sie nim dobrych 10 lat az go w kioncu komus podarowalem i dalej chodzi(od 1987r!):)
 

mobor

Banned
Ja się nie nabijam tylko z perspektywy lat oceniam postępujące schodzenie na psy całej branży AV
Na pewno pamietasz radiomagnetofony kiedyś a spójrz na ten szajs który produkuje się dziś...do tego w kształcie baniaka
To tak przykład
 

Jimmy

New member
plustek napisał:
A przy okazji to drobny problemik zaliczylem.Po wlozeniu plyty - klasyczne DVD odtwarzacz zaczal dziwne dzwieki wydawac.Wygladalo jakby cos z napedem nie tak bylo.Powtarzalo sie to tylko z jedna plyta.Juz myslalem ze pechowiec jestem i do serwisu pognac trzeba - po 2-och dniach od zakupu (!),ale poniewaz zabezpieczen na srubach nie bylo,to rozkrecilem gada.No i po "dokladniejszych" ogledzinach uznalem ze to obudowa wibruje.Po oklejeniu brzegow cienka folia-jak reka odjal.:krol:
Sprawdź na obudowie, gdzie zostal wyprodukowany. Stawiam na Chiny, bo już chyba 90 % sprzętu stamtąd pochodzi. Niedożywione dzieci prawdopodobnie go skladały.
 

plustek

New member
A sprawdzilem - na Slowacji co o tyle mnie zdziwilo ze mam tez od 2006r TV Samsung LE 46F71B ,ktory tez byl na Slowacji wyprodukowany i nie sprawil mi zadnego problemu.(odpukac)A tak na pocieszenie dodam ze oba klocki w niemieckim Media-markt kupilem ,wiec jak widac i niemiaszkom sie wpadki zdarzaja.:)
 

dario135

New member
do plustek

heloo plustek
napisz jakie wrazenia, jak sie spisuje z dvd disc, jak z blueray disc, ponoc dlugo zczytuje przed startem? sam jutro ide po ten model znalazlem go za£359, dobra cena wiec nie czekam juz dluzej,
 
Do góry