Nagrywarka blu-ray - pytanie

Gucio50

New member
Bez reklam
1. Warto, jeżeli masz kamerę Blu-Ray i robisz filmy,
2. Nie warto jak masz kamerę AVCHD (Sony, panasonic)
3. LEGALNIE nie ma filmów HD do pobrania z sieci, najwyżej jakieś dema lub nic nie warte śmiecie, które szkoda nagrywać na płyty Blu-Ray (sztuka kosztuje powyżej 40zł)

Dlatego jeżeli punkt 2 nie dotyczy Ciebie to poczekaj z pół roku, będą kosztować 200zł a nie 1500-200 (z oprogramowaniem)
W tym czasie twórcy Nero i Pinnacle nauczą się tego standardu i nie bedzie problemów.

Ja mam, Lite-On i załuję zakupu. :(
Nagrałem 4 GB filmu z wakacji i przekonałem się że brak jest odtwarzaczy stacjonarnych, które mogły by ja odtworzyć. Za wyjatkiem konsoli PS Sony :p i Sony BD-S500, który mam od tygodnia ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

espero

New member
Gucio50 napisał:
Nagrałem 4 GB filmu z wakacji i przekonałem się że brak jest odtwarzaczy stacjonarnych, które mogły by ja odtworzyć. Za wyjatkiem konsoli PS Sony :p i Sony BD-S500, który mam od tygodnia ;)

o kurcze :( a ja chcialem wlasnie kupic ta nagrywarke. Ciekawe czy Panasonic BD30 odtworzylby ten Twoj filmik...
 

marc07

New member
Jeśli masz kamere HD na kasety DV, to znaczy że cenisz jakość ponad wszystko i to oznacza że tylko BluRay moze Ci przyjśc z pomocą bo zapiszesz na 1 płycie 25GB ok 2h filmu w HD w najlepszej jakości (Zgranie 1h filmu zajmuje ok 11-12GB)
 

mobor

Banned
marc07 - bzdury pleciesz

na dvd-dl wchodzi 90 min z kamery avchd ktore bluray widzi jako plyte bluray
zrobienie takiej płytki z karty pamieci /z wypaleniem/ - zajmuje mi godzine
zakup nagrywarki br jest do takiego celu bezsensowny
a hdv to uzeranie sie z konwersja....dlugie uzeranie... bo przez godzine mozna najwyzej zrzucic material do kompa
 
Ostatnia edycja:

Poczesaniec1

New member
odświeżam temat i mam pytanie odnośnie,czy nagrywarka bly-ray różni się czymś od nagrywarki blu-ray 3d?nie nagra mi filmu 3d ?czy poprostu ich tylko nie odtwarza?
 
Do góry