Internetowe sklepy z filmami na BD i polskimi napisami

Jussi

New member
Bez reklam
Witam.

Poniewaz wychodza rozne wersje filmow na rozne rynki, napiszcie skad sciaganie filmy z polskimi napisami. Ja korzystam z nastepujacych:

UK:
www.dvd.co.uk
www.sendit.com
www.zavvi.co.uk

Australia:
www.ezydvd.com.au
www.devoteddvd.com.au

Dunski (ale cholernie drogi):
www.gucca.dk

Jesli ktos zna jakies sklepy np z Francji, Holandii lub innych rejonow, gdzie bywaja filmy z polskimi napisami (np. Szklana Pulapka 4, Commando, Independance day) to prosze dajcie znac. Tylko zeby bylo napisane, ze sa te polskie napisy, bo niestety bardzo niewiele sklepow udostepnia informacje o specyfikacji plyty, a czesto nawet pisza ze sa polskie napisy a po zapytaniu czy na pewno okazuje sie ze zle napisali :/
Takze jesli cos znacie ciekawego dajcie znac.

Pozdrawiam i dziekuje
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

supmario

Klub HDTV.com.pl
VIP
Na wymienionych prze Ciebie stronach nie ma informacji o ew. polskich napisach. Czy za każdym razem pytasz o te napisy przy konkretnym tytule?
 

Jussi

New member
Bez reklam
Sprawdzam numer katalogowy i pozniej wchodze na www.zavvi.co.uk i w szukaj wpisuje numer, na tej stronie podaja najwiecej informacji i przewaznie wymieniaja wszystkie jezyki jakie sa dostepne.

Pozdrawiam
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
W www.dvd.co.uk twierdzą, że nie mają informacji o napisach do poszczególnych tytułów - a wszystko co wiedzą jest opisane na stronie.
Poza tym u siebie w UK nawet nie mają tych tytułów bo filmy często przychodzą z magazynów w Szwajcarii.

Sposób Jussi z www.zavvi.co.uk sprawdza się dobrze.

Pozdrawiam,
 

omar

New member
zainteresowała mnie oferta na stronie dvd.co.uk
w zwiazku z tym mam pytanie o formę płatności - karta kredytowa

nie mam koniecznosci posiadania takiego instrumentu i zastanawiam sie, czy jest sens nabywania takowej tylko na potrzeby zakupow dvd/br/gier na ps3 via internet
sa jakies sprawdzone, bezpieczne sposoby autoryzacji takich transakcji?

z gory dziekuje za wskazowki od bardziej doswiadczonych kolegow :)
 

Nordell

New member
bez posiadania takiego instrumentu to ciężko ci będzie zrobić zakupy. Znaczy nie musisz mieć karty kredytowej, jeśli twój bank umożliwi ci wykonywanie płatności internetowych poprzez vise electron (wiem że mBank i Multibank tak mają) to problem z głowy.

Ja osobiście korzystam z netkarty w Multibanku. Dzięki metodzie doładowywania netkarty do określonej sumy nie muszę się bać o transakcje.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Trzymasz po prostu limit internetowy karty kredytowej ciągle na 0.
W razie potrzeby dokonania zakupów zmieniasz ten limit i po zakupach ponownie ustawiasz 0.

W mBanku aktualnie niestety taka możliwość istnieje tylko przez telefon :(

Pozdrawiam,
 
Ostatnia edycja:

michaelius

New member
W mbanku masz witualna prepaidowa karte kredytowa do zakupow w necie.

Przed zakupami ladujesz ja kasa , placisz i co zostalo rozladowujesz spowrotem na konto.

Proste , latwe i przyjemne i sporo bezpieczniejsze od zwyklej karty.
 

skizzie

New member
ING ma kartę "VISA przepłacona" którą możesz płacić w Internecie oraz we wszystkich punktach akceptujacych karty VISA. Do tego możesz założyć w ING darmowe konto oszczędnościowe i będziesz miał wgląd do operacji na karcie z Internetu.
Pozdr.
Krzysiek
 

muadib83

New member
Michaellius moglbys cos wiecej napisac o tym rodzaju platnosci. Jakis link moze jak doladowywac konto na przelewy internetowe.

Czy można placic Ekartą?

Jak wyglądają zakupy w/w sklepach w UK. Poprostu zamawiam na podany adres, płacę i dostaję bez oclenia? Czy nie ma kłopotów z przesyłką (nie ginie/ nie jest zniszczona?)
 

omar

New member
właśnie doszło do mnie pierwsze zamówienie z dvd.co.uk - takie na próbę, 3 gry na ps3 :)
dotarło w ciągu 5 dni roboczych od przesyłki, wszysko jest ok, zamówiłem już kolejne płytki :)

kiepsko jest z wyborem filmów z polskimi napisami (np. trylogia Lord of the rings mi się zamarzyła..) ale cóż, trochę się na pewno na tym zaoszczędzi.

jeśli ktoś z Was ma inne, sprawdzone miejsca, piszcie!
 

lepp

New member
Bez reklam
Ostrzegam przed zakupem To nie jest kraj dla starych ludzi z australii, wiele osób się nacięło. Cała partia mimo opisu na okładce nie ma polskich napisów oraz wielu innych tam wymienionych.
 

muadib83

New member
Oj niewiele na tym forum się dzieje. Napisałem 6 postów zero odzewu;/
A tak w ogóle po cholereę wam polskie napisy? Angielskiego nie znacie? Ja kupuję za 40-70zł filmy bd.

za 36 kupiłem pół roku temu black hawk down;)
po 50zł wszystkie filmy Kubricka
za 50zł to nie jest kraj..

itd.
 

macek

New member
Bez reklam
Witam zamowilem z DVD.CO.UK okolo 75 filmow.Inne z innych firm,oczywiscie wiekszosc nie ma napisow Pl.Wczesniej sprawdzam na zavvi po podanym kodzie,i tak sie to kreci z tego co wiem wydanie TRNSFORMERS ktorego premiera,ma byc w poniedzialek,w wydaniu UK brak sciezki pl.pytalem wystawiajacego jako pre-order.Chociaz fizycznie tej plyty jeszcze nie ma i tak zamowilem przekonam sie w przyszlym tygodniu.pozd.
 

ArtS007

New member
Bez reklam
muadib83 napisał:
A tak w ogóle po cholereę wam polskie napisy? Angielskiego nie znacie?
Wiesz, gdybyś był w Wielkiej Brytanii, czy innym anglojęzycznym kraju, to rozumiem, ale tutaj takie pytanie jest bez sensu. Znajomość angielskiego nie jest obligatoryjna.

ArtS :)
 

Jussi

New member
Bez reklam
Jesli chodzi o mBank to mozna placic normalnie eKarta, bez zadnych kart wirtualnych itp. Trzeba jedynie zadzwonic na mlinie i powiedziec aby zmienili limit na wykonywane w internecie operacje (standardowo ustawiany jest na 0zl). Po tym mozesz normalnie juz kupowac w necie, bez zadnych oplat za karte itp.

Pozdrawiam
 

Leeonsjo

New member
Bez reklam
macek napisał:
Witam zamowilem z DVD.CO.UK okolo 75 filmow.Inne z innych firm,oczywiscie wiekszosc nie ma napisow Pl.Wczesniej sprawdzam na zavvi po podanym kodzie,i tak sie to kreci z tego co wiem wydanie TRNSFORMERS ktorego premiera,ma byc w poniedzialek,w wydaniu UK brak sciezki pl.pytalem wystawiajacego jako pre-order.Chociaz fizycznie tej plyty jeszcze nie ma i tak zamowilem przekonam sie w przyszlym tygodniu.pozd.
Co wszystkie doszły?
 
Do góry