Jaki BLUE-RAY na początek ?

coyote222

New member
Witam
Ponieważ odtwarzacze BLUE-RAY można już kupić w miarę rozsądnej cenie (około 1000 zł) mam pytanko:
Biorąc pod uwagę:
- SAMSUNG BD-P1400,
- SHARP BD-HP20S,
- SONY BDP-S300
który z nich wg. Was jest najlepszy.
Zaznaczam, że bardzo ważny jest dla mnie upscaling zwykłych płyt DVD do formatu 1080p.
Pozdrawiam.
 

krzeku

New member
Sony odradzam, 2 egzemplarze wytrzymały w sumie niecałe 3 miesiące, Samsung bez problemów od pół roku, Sharpa nie testowałem.
Co do upscalera nie wypowiadam się, bo testowałem tylko Samsunga, jest ok, ale nie mam porównania.
 

leszekk

New member
Mam Sharpa - napęd jest dość prosty. Do tej pory trenowany na płytach blu-ray - jakość rewelacyjna.
Masz jakieś konkretne pytania?
 

coyote222

New member
leszekk]Mam Sharpa - .....
A jak jest u SHARP'a ze skalowaniem płyt DVD do formatu HD. Do tej pory miałem zwykłe DVD Pioneer DV-400 i skalował bardzo dobrze. I jeszcze... jak grają na nim płyty audio.
 

Patrycjusz

New member
witam :)
A co sądzicie o PS3 jako odtwarzacz blu-ray. Czy PS3 jest warta zainteresowania pod kątem jakości wyświetlanego materiału HD w porównaniu właśnie do np. wymienionych tu wcześniej- panas, sharp, sam, sony?
Czy róznice są tylko w wyglądzie zewnętrznym?

pozdro
 

jarekr

New member
Witam
Co do Sharpa BD to sprawdza sie i polecam jest juz kolejny update
http://www.sharpusa.com/products/TypeSoftware/0,1086,229,00.html
podobno ma czytac SACD ale jeszcze nie sprawdzalem, skalowanie ok (preferuje component),div'xa brak (bo i po co ,nie tedy droga mosci panowie) jak najbardziej polecam
pozdrawiam

Ps. mam go juz kilka miesiecy i jesli ktos ma pytanka to postaram sie odpowiedziec w miare mozliwosci (swoich i sprzetu)
 

lepp

New member
Bez reklam
Ten Sharp odtwarza SACD? Pierwsze słyszę. Możesz to potwierdzić? Byłoby bardzo miło.
 
Do góry