Odtwarzacz Sharp - czy warto

ProSiaczek

New member
W poszukiwaniu LCDka natknąłem się na promocję Sharpa:

do modelu XL2 dołączany jest odtwarzacz Sharp BD-HP20S/SB za 600 zł.

Co wart jest ten model? A może jest to stary model, który chcą sie pozbyć?
 

Jimmy

New member
To jest BD-HP20 - jedyny w tej chwili dostępny model Sharpa - ma on chyba jakieś 1,5 roku. Jak na dzień dzisiejszy to b.dobra cena za odtwarzacz blu-ray, choćby tak prosty ja ten. Za kilka miesięcy jednak ma być nowy, lepszy model BD-HP50 tyle, że ten nowy będzie kosztował coś między 1500 - 2000 zł. Niewykluczone, ze w Polsce pojawi się dopiero w IV kwartale. Inne odwtarzacze - w wątku Nowości Blu-ray w 2008 r.

Proszę nie cytować poprzednika
 

ProSiaczek

New member
Z odsprzedażą to nie wpadłem. Tylko jeżeli wejdzie nowy model to czy jednak nie pozostane z nim na zawsze bo nikt nie będzie zainteresowany kupnem :D , chyba że za mniej niż 600 zł.

Jeszcze się łamię co do zakupu tego LCDka więc nie wiem czy nabędę ten odtwarzacz.
 

czago

Banned
Ten LCD-ek nie jest najwyższych lotów, a co do odtwarzacza to nie wiem, ale wydaje mi się, że jakikolwiek zysk na odsprzedaży jest mocno wątpliwy.
 

rtx

New member
śmiało polecam bd-hp20sb za takie pieniądze,całkowicie wart nawet sporo więcej,precyzyjny napęd,soft przez CD lub USB,dla odważnych dostępne "update" z innych kontynentów
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Prosze nie wciskać głupot o jakości XL2 - bo siostra kupiła Sharpa i jest bardzo zadowolona.
Kilkaset osób na tym portału też jest bardzo zadowolona. Niektórzy wybierali po prezentacji więc z całą świadomością.
A teraz po zmianie cen Sharp ma znakomitą cenę do jakości.
Blu ray gra przy swojej cenie 599 - znakomicie.
Sharp tylko w ciągu miesiąca sprzedał kilka tysięcy tych odtwarzaczy.
A tych niezadowolonych nie widać :D.
 
Do góry