SPRAWDZONE BD-R, AVCHD jaki sprzęt czyta

abcaa

New member
Witam
Samsung P1400 i nowe modele Sony. Sprawdzałem ale przed zakupem dokonajcie próby na miejscu bo nie każdy z tych modeli odtwarza BD-R, AVCHD.
Tak miałem ze swoim Samsugiem, zabrałem do domu a potem musiałem wymienić na inny. Do nowych modeli czasami pakują starsze oprograwowania i taki tam problem. Z programów do obróbki filmów polecam ULEAD MOVIE FACTORY 6+ z dodatkiem HD, jest to chyba jedyny program w którym można zrobić wszystko /menuHD, autoring BD-R oraz AVCHD/ wszystko jednym programem a nie kilkoma. Pinnacle 11.2 jest daleko z tyłu.

Pozdrawiam
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
To co piszesz nie jest takie proste, ponieważ istnieją różne metody authoringu, jeśli ktoś sprawdził to niech poda jaki model BD i jaka metoda authoringu (albo chociaż program w którym to robił)
 

mystic

New member
abcaa napisał:
Witam
Samsung P1400 i nowe modele Sony. Sprawdzałem ale przed zakupem dokonajcie próby na miejscu bo nie każdy z tych modeli odtwarza BD-R, AVCHD.
Tak miałem ze swoim Samsugiem, zabrałem do domu a potem musiałem wymienić na inny. Do nowych modeli czasami pakują starsze oprograwowania i taki tam problem.

Chcesz powiedzieć, że twój Samsung BD-P1400, czyta BD-R :shock: po zmianie softu na nowy ? Możesz napisać jaki to nr FW w tym playerku robi takie cuda.
 

abcaa

New member
Co tam wgrali to nie wiem ale czyta wszystko co nagrywane.
Pozdrawiam

ar2 napisał:
To co piszesz nie jest takie proste, ponieważ istnieją różne metody authoringu, jeśli ktoś sprawdził to niech poda jaki model BD i jaka metoda authoringu (albo chociaż program w którym to robił)

Ja kupiłem Uleada Movie Factory 6+ i wszystko robie tylko tym programem
łącznie z wypalaniem. Jestem bardzo zadowolony. Odtwarzam na Samsungu 1400 i PS3 chodzi idealnie, nie zrywa, nie drga po prostu super. Czekałem rok
na taki program naprawdę polecam wszystkim.
Acha Ulead przyjmuje filmy z kamerek wszystkich typów /płytki 8mm,twarde dyski AVCHD oraz taśm oczywiście z HD/
Pozdrawiam

ADMIN EDIT: proszę używać funkcji edytuj, proszę nie cytować poprzedzającej wypowiedzi.
 

bagmann

New member
problem z samusngiem p1400

Mam problem z samsungiem , nie mam pojęcia czy ten problem wynika z braku wiedzy czy z usterki technicznej,Wypozyczyłem 5 filmów , a okazało sie ze odtworzył mi tylko 2 .Problem polega na tym ze zawiesza sie miedzy informacją o zakazie kopiowania a menu filmu , na ekranie samsunga widnieje komunikat ,,slide show '' nikt z samsunga nie umie mi pomoc w tej sprawie;-(
 
Ostatnia edycja:
Do góry