BLU-ray - jaki wybrać???????

golec

New member
Witam!! Mam zamiar zakupić odtwarzacz Blu -ray, tylko nie wiem jaki model najlepiej współpracował z moim tv-sony v2000? :twisted:
 

Jimmy

New member
golec napisał:
Dzięki a co myślisz o sony BDP-S500 jest tańszy od pionniera

Witam,
Sony BDP-S500 wydaje się w tej chwili najlepszym wyborem - ma wszystko co trzeba oprócz DTS HD Master Audio. Osobiście poczekałbym na nowe modele lub upgrade soniaka do DTS HD MA. Ponadto uważam,że cena za odtwarzacz (tylko odtwarzacz) powyżej 2 k to jednak przesada, ceny będą stopniowo spadać tak jak kiedyś DVD. Przecież i tak żadne wypożyczalnie jeszcze nie oferują filmów blueray.
 

4321

New member
Jaki wybrać

Witam miałem do niedawna ten sam problem po długim namyśle zdecydowałem się na konsolke PS3 i to był strzał w dziesiątke oprucz filmów przeglądarka internetowa można pograć przeglądać zdjęcia wspaniała zabawka polecam
 

golec

New member
Witam
Dzięki za opinie,brałem pod uwagę samsunga ale odradzono mi PS3 podobno rewelacja do gier zastanawiam sie nad sharpem podobno bardzo cichy.
 

lyskam

Klub HDTV.com.pl
vip
Jesli do gier - PS 3 i nie wahaj sie. Jesli natomiast do filmow - Samsung BD 1400 - tani i dobry. Sharp tez godny rozwazania.
 

Jimmy

New member
Patrząc na nowości zaprezentowane na CES, nie ma chyba innej możliwości tylko czekać aż pojawią się takie odtwarzacze jak Panasonic DMP-BD50 czy Sharp BD-HP50. Mają już one PiP i DTS HD Master Audio, czego brakowało wcześniejszym modelom. Również Sony ma podobno wypuścić upgraded BDP-S500 (już z DTS HD MA).
 

kavoo

New member
lyskam napisał:
Jesli natomiast do filmow - Samsung BD 1400 - tani i dobry.
Przegladalem specyfikacje tego Samsunga (http://www.samsung.com/pl/products/bluray/bluray/bd_p1400.asp), i zauwazylem cos takiego:
  • Inne odtwarzane formaty: CD-Audio, CD-R/RW, MP3, (HD)JPG, VC-1, H.264, MPEG2
Czy to H.264 wsrod odtwarzanych formatow oznacza, ze jak sie wrzuci do odtwarzacza plytke DVD z nagranym materialem video, skompresowanym tymze kodekiem i upakowanym do kontenera MKV, to model ten odtworzy to normalnie jak byle DivX-a?
 

Gucio50

New member
Bez reklam
kavoo napisał:
Czy to H.264 wsrod odtwarzanych formatow oznacza, ze jak sie wrzuci do odtwarzacza plytke DVD z nagranym materialem video, skompresowanym tymze kodekiem i upakowanym do kontenera MKV, to model ten odtworzy to normalnie jak byle DivX-a?

Nie, nie oznacza :mrgreen:
 

pom22

New member
Ja bym polecił PS3

Witam , ja bym polecił PS3 , fajny sprzęcik sam użytkuję od pazdziernika i spisuje sie świetnie odtwarza zarówno blu-ray , dvd jak i dvix i jak będziesz maił chęć to jeszcze pograsz , naprawde w bardzo dobrej jakości . Ale wybór należy do ciebie. Ja jestem w 100% zadowolony.
 

kavoo

New member
No to w takim ukladzie znaczy, ze kupno stacjonarnego odtwarzacza w sytuacji, gdy posiada sie komputer podlaczony do telewizora, na dzien dzisiejszy jest kompletnym nieporozumieniem, bo albo trzeba pojsc na ostry kompromis z mozliwosciami sprzetu zeby wydac rozsadne pieniadze, albo trzeba wydac abstrakcyjna kwote na Pioneera z mozliwoscia pracy w LAN-ie.

W takim ukladzie rozwiazanie jest chyba tylko jedno (przynajmniej jesli chodzi o rozwiazania logiczne) - bazowac na napedzie blu-ray w komputerze i spokojnie czekac na to, az tak zwani niecierpliwi na tyle nasyca rynek, ze ceny odtwarzaczy stacjonarnych zejda do cywilizowanego poziomu, a przy okazji lista ficzerow w specyfikacji technicznej wyraznie wzrosnie.
 

many

New member
Swego czasu tez sie zastanawialem jaki odtwarzacz kupic, ale gdy sie dowiedzialem ze w tej samej cenie moge miec blu ray do filmow i jeszcze do gier to wiedzialem ze wybiore ps3. Teraz nie zamienilbym tej zabawki nawet za odtwarzacz obu formatow.
Przy okazji, pytanko czy jezeli ma sie ps3 zarejestrowana w Polsce to tez ma sie dostep do DEMO gier i filmow?
 
Do góry