Player uhd

Bipo

Active member
Bez reklam
Jeśli tylko filmy UHD z płyty to Panasonic z uwagi na bardziej rozbudowane funkcje hdr. Mam oppo 203 i ostatnio testowałem panasa 9000. Mapowanie tonów HDR w Panasie pomaga jeśli trzeba.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Pod kątem obsługi jednym pilotem, to oczywiście tak, ale weź pod uwagę, że playery Panasonica mają ciekawsze funkcje regulacji obrazu.
Bipo wczoraj mi opowiadał o tym najnowszym modelu i zapowiada się, że może on namieszać na rynku "topowych" odtwarzaczy UHD ;)
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Jeśli chodzi o płyty uhd i hdr to panas ma aktualnie przewagę dzięki tej funcji mapowanie tonów oraz ma mocno rozbudowana sekcje audio o osobna płyte z xlr, coś jak oppo 205.
Jednak we wszystkim innym oppo jest nr 1... :)
 

Kjartan

New member
Nikt nie odpowiedział na Moje pytanie,wiec sprawdziłem sam jak wygląda sprawa oglądania z wejścia Usb z Panasonic UB9000.
Odtwarzacz nie czyta żadnych kodeków dzwięku poza Dolby Digital i Dts, oraz
nie rozpoznaje napisów ...dramat...
Za to obraz świetny to trzeba zobaczyć...
Mam teraz w domu Nvidia Shield czyta wszystkie kodeki dzwięku , ale obraz w porównaniu do UB9000 to jest przepaść...
 

donsalieri

Active member
Bez reklam
No Panasonic ze cztery razy droższy od Nvidii więc czemu tu się dziwić.
Bebechy ma nieporównywalnie lepsze i parametry, a że z USB nie czyta to normalka przeciw piractwu.
 

Kjartan

New member
Dla Ciebie może to normalka dla Mnie nie ...
Tym bardziej że inne playery potrafią to robić..
Co do jakości obrazu piszę to tylko dlatego że wiele osób twierdzi jaki to mają super obraz z plików na Shield , co jest bzdurą mowa tu o kopiach 1 do 1...
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
No mi się wydaje ze jak sony tv to i lepiej odtwarzacz tez tej samej marki.

A gdzie masz napisane, że jak ma się tv sony to najlepiej z odtwarzaczami od tego Producenta? Chyba, ze w SC tak mówią :) Idąc takim tokiem rozumowania to nikt by nie kupował subów Rela, Velodyna, SVS itp. w końcu wymienieni Producenci nie mają głośników, podłogowych czy też surrandowych...
 

Drunk

New member
Bez reklam
Pamiętam jak mój ojciec kiedyś wybierał laptopa i stwierdził, że najlepiej HP żeby był kompatybilny z drukarką [emoji3]
 

WuMike

New member
Bez reklam
Oppo w zasadzie jest już raczej nie do kupienia, 203 ani 205.

Potwierdzam jednak, że to są klasowe urządzenia. Moim 205 zacząłem bezpośrednio zasilać końcówkę mocy i jest lepiej, niż z dedykowanym przedwzmacniaczem. To mnie zaskoczyło, poniekąd.
 
Do góry