Ant-Man and the Wasp (2018) EUR Blu-ray 3D

bramowicz1

Member
Bez reklam
Hej. Nie wiecie czy będzie wersja 3D CEE, bo na EUR nie ma polish i trzeba robić remuxa?
Co ciekawe w 2D jest polskie audio i tekst, znowu olali 3D? Jakoś nie mam ochoty tego oglądać w 2D.
 

bramowicz1

Member
Bez reklam
Jak dla mnie Ant-Man w 3D wyglądał przyzwoicie. Była dobra głębia i sporo efektów wychodzących z ekranu. Sceny pościgów i transformacji głównych bohaterów bardzo dobrze tu wypadły w tej technologi.

Ktoś pisał, że obraz słaby itp.. To fakt, że nie ma tu obrazu żylety, ale w moim przypadku na TV 46 wyglądał dobrze. Na większych ekranach pewnie już tak różowo nie jest. Cóż, tego bitrate video mogli upchnąć trochę więcej.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Właśnie obejrzałem na BR, odnośnie samego filmu to pisałem po przyjściu z kina i jak dla mnie powtórzę raz jeszcze II cz nie jest gorsza od I cz, nie licząc tego, że dziady nie wydali tego w 3d, a powinni , bo kilka scen jest fajnych w 3d. Technicznie tak jak Kolega napisał czyścioch to nie jest, bo są Marvele znacznie czyściejsze, ale i tak jest znacznie lepiej niż np w DC czy w filmach MI... Dźwiękowo daje radę film , lepiej niż w Avengersach, ale do "mistrzostwa" trochę brakło..
 
Do góry