Bluray czytający zewnętrzne napisy?

Kristobal

New member
Szukam odtwarzacza bluray / 4K (choć nie musi być 4K), umożliwiającego przy odtwarzaniu filmu z płyty bluray, załadowania napisów z zewnętrznego zasobu (np. usb).
Wiem, że tak robi OPPO 203, można wtedy np. tanio kupić filmy bluray na amazon, które nie zawierają polskich napisów i załadować sobie z pendriva. Ale czy są jakieś inne playery z taką funkcjonalnością? Inne czyli tańsze, bo jak wiadomo OPPO to koszt ponad 4000 zł :)
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Właśnie jestem na zakupie cambridge uhd odtwarzacza od kikiego i teraz tak zrezygnowałem z pioneer lx500 na korzyść cambridge uhd i mam tv jak w sygnatura jak podpiąć to żeby miało to ręce i nogi mój tv ma 2 tylko hdmi które są zajęte prze ps4 i telewizję multimedia. A mam jeszcze soudnabr bose. Cambridge ma 2 wyjscia hdmi. Czy taka opcja będzie spoko uhd pod tv 2 hdmi pod telewizję multimedia a kolejne 2 hdmi od uhd pod ps4 i bose 700 dobre rozwiązanie zagra to.
 

bl4ck

Active member
Bez reklam
@Tvmania

CXUHD ma 3 porty hdmi
hdmi wyjście > do tv
hdmi wyjście audio > do soundbara lub np amplitunera
hdmi wejście > ps4 ALE pytanie czy cxuhd potrafi przepuszczać sygnał podczas uśpienie? jeśli nie to urządzenie będzie musiało być włączone i przełączone na hdmi in więc bez automatyzacji mamy trochę roboty pilotem.

@blackninja
Piszesz ogólnie czy o cxuhd?
 
Do góry