Blu-ray dla mas

kaszawgarnku

New member
czy sa juz jakies informacje ze pojawia sie odtwazacze Blu-ray w Polsce w cenach ponizej 2.000 pln. Oznaczaloby to kolejna fale szerszego upowszechnienia tego formatu. Z zapowiedzi ciekawie prezentuje sie nowy sony s300 tylko kiedy bedzie dostepny ?
a moze rzeczywiscie pojawia sie dwuformatowe urzadzenia. Moze ktos z kolegów ma takie info.
pozdr.
 

bluray

Banned
Jednak namawiam mocno do zakupu PS3.
KIlka powodów:
- uniwerslnośc tego playera
- walka formatów skutkuje tym, że SONY co chwilę dokłada w PS3 nowe opcje zaś możliwości PS3 ( typu:1080p/24Hz czy Full RGB oraz streaming HD z PC). Przktycznie nie da się przewidziec potencjału PS3.
- BD od Samsunga nie jest udaną konstrukcją.
Poczytaj na AVS forum.

I kolejna opcja;
wszystko wskazuje, że za kilka tygodni będzie na rynku HD DVD od Tshiby w bardzo atrakcyjnej cenia.
HD DVD nie jest regionalizowane ( i nigdy nie będzie) więc w praktyce tytułów jest dwa razy więcej niż na BD.
Napewno muzyki i przyrody jest tam o wiele więcej.
Są także uruchomione polskie produkcje ( tego w ogóle nie ma na BD i szybko nie będzie) bo mamy tłocznie HD DVD w Bolesławiu - TAKT.
 
Ostatnia edycja:

iqpablo

New member
bluray napisał:
Jednak namawiam mocno do zakupu PS3.
KIlka powodów:
- uniwerslnośc tego playera
- walka formatów skutkuje tym, że SONY co chwilę dokłada w PS3 nowe opcje zaś możliwości PS3 ( typu:1080p/24Hz czy Full RGB oraz streaming HD z PC). Przktycznie nie da się przewidziec potencjału PS3.
- BD od Samsunga nie jest udaną konstrukcją.
Poczytaj na AVS forum.

I kolejna opcja;
wszystko wskazuje, że za kilka tygodni będzie na rynku HD DVD od Tshiby w bardzo atrakcyjnej cenia.
HD DVD nie jest regionalizowane ( i nigdy nie będzie) więc w praktyce tytułów jest dwa razy więcej niż na BD.
Napewno muzyki i przyrody jest tam o wiele więcej.
Są także uruchomione polskie produkcje ( tego w ogóle nie ma na BD i szybko nie będzie) bo mamy tłocznie HD DVD w Bolesławiu - TAKT.

1. no na razie jak zerkniesz do sklepow to masz wiecej pozycji BD niz HDDVD (jesli chodzi o polskie napisy).
2. Ta toshiba juz jest i nawet chcialem ja kupic ale po tym jak zobaczylem ze w sklepach nie ma zbyt duzo HDDVD to kupilem blu-raya
3. za jakis czas stanieja odtwarzacze uniwersalne do BD i HD i wtedy bedzie mozna sobie kupic takie cudo i cieszyc sie wszystkim :)
 

kaszawgarnku

New member
PS3 tańsze o 100 usd

Sony Cuts Price on Current PlayStation 3 by $100 to $499, Introduces Higher-Capacity Model Sony Corp. slashed the price of its current PlayStation 3 by $100, or 16.7 percent, and introduced a high-capacity model in an effort to spur sales of the struggling video game console.Starting Monday, the current 60 gigabyte model will cost $499, down from $599.
http://biz.yahoo.com/ap/070709/sony_pricing.html?.v=5
 

kini0

New member
Bez reklam
mpsk2 napisał:
są już sklepy gdzie sprzedają ps3 za 1999 zł np MM, ale nie każdy
Szybkie pytanie do użytkowników PS3- czy player dvd jest multiregionalny?
Mam ponad 70 płyt R1 i jest to dla mnie ważne, bo nie chcę kupować specjalnie jakiejś Manty czy Wiwy.....:confused:
 

eskobar

New member
odtwarzacz blu-ray hd-dvd lg w połaczeniu z xd1e

witam mam pytanko czy komus udało sie uzyskac 1080p podłaczajac odtwarzacz lg bh100 z xd1e poprzez hdmi??????
chodzi mi głownie o filmy nagreane w blu-rayu
 
Do góry