Black Panther (2018) Blu-ray 3D

bramowicz1

Member
Bez reklam
6527809-l.jpg


Właśnie wczoraj obejrzałem Czarną Panterę w 3D.

Spodziewałem się lepszej fabuły w tej produkcji Marvela, jednak co mnie zadowoliło to tylko rewelacyjny obraz w 3D IMAX i dźwięk na dobrym poziomie.

Obejrzeć można.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja tam w Marvelach na dobrą fabułę to raczej nie liczę, kupuje z kilku innych względów te filmy.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Odnośnie fabuły i samego filmu nie będę wypowiadał bo pisałem dużo po wyjściu z kina i zdania nie zmieniam po obejrzeniu na BR. Od strony technicznej to obraz i 3d jest na poziomie marvelowskim czyli każdy będzie zadowolony. I obraz co jakiś czas w wersji 3d jest na całym ekranie :)
Natomiast pod względem dźwięku ja nie zgodzę się z poprzednikiem dla mnie ten film jest drugi z najgorszych jeśli chodzi o ten aspekt z Marveli, pierwszy jest Avengers 2. Ale Pantera też jest słabiutka nie ma tego pazura jak ja to mówię przysłowiowej kropki nad i. Całkowity brak dynamiki. Choćby ostatnio oglądany film Kingsman 2 nie ma co robić z tym filmem jeśli chodzi o jakość dźwięku. Ale żeby było śmieszniej wszystkie dostępne ścieżki (rosyjskiej ) tylko nie sprawdzałem ale włoska, hiszpańska, czeska i Nasza w starym kodeku DD 5.1 zamiata niesamowity kodek DTS HDMA do tego stopnia, że na śniadanie by go zjadł, na obiad by go przeżuł, a na kolację wypluł. Każda scena akcji akcji ma dynamikę i czuć że dźwięk idzie razem z tym co oglądamy na ekranie , a nie obok nas.. Więc momentami, kiedy taki mega film wkładam do odtwarzacza wydając 100 zł zastanawiam się po Hu... są te nowości skoro starocie potrafi zamieść film pod względem dźwięku.. Następnym razem jak kiedyś sobie będę oglądał to w wersji Made in Poland, ewentualnie made in Italiano, tylko napisy trzeba będzie włączyć bo wiadomo, że nie zawsze się usłyszy podkładane głosy u bohaterów z filmu. (mam na myśli polski dubbing)
 
Ostatnia edycja:
Do góry